Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire bíztok a MEOE-ban?...

Mennyire bíztok a MEOE-ban? Úgy gondoljátok, hogy csak is fajtatiszta kutyákkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 19:55
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

Az én alombejelentőmben nem tudja betenni.

Mivel a kanok és a szukák felsorolásánál egy "Z" aláhúzással töltöm ki az üresen maradt rublikákat.

Egyébként nem értem a sztorit...

Mert egy vezető beosztású illető nem fog telefonon felhívni egy ismeretlent,hogy kell nekem egy kölyök,igaz,hogy az anya vérvonala ismeretlen,de ez a kölyök tuti a fajta minta példánya lesz ezért még a törzskönyveztetését is megoldja.

Mert ha úgy adod elő,hogy te kerested meg pl. egy közös ismerősön keresztül egy ilyen ajánlattal akkor talán hihetőbb lenne.

2012. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
46%

Az ide írogatók 1/3-a tenyésztő, hülyeség ilyen kérdést és ehhez hasonlót feltenni.

A kedvenc fajtámat tenyésztők közül 3-at tudok, akik elég felkapottak, hogy itt olvasgatnak, írogatnak, és ez csak 1 fajta!

2012. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
39%

ma 11:10

És akkor más a gyerek fekvése?

A tenyésztők egy része köpköd a MEOE-ra.

A tenyésztők egy része lubickol a MEOE adta lehetőségekben.

A statisztikád mi alapján készült?

2012. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Igen, más a gyerek fekvése, nem reális az itt kialakult kép!
2012. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
És mondta valaki, hogy ez az oldal reprezentatív felmérések készítésére való? Nem. Hát akkor miről beszélünk?
2012. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
31%
Tudod te, hogy miről, jobban, mint én!
2012. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Szerintem meg volt kérdésem... Hogy mennyire bíztok a MEOE-ba és hogy csak is fajtatiszta kutyákkal foglalkoznak e? Csak ezek kapnak e törzskönyvet stb. Ez volt a kérdésem. És kb mint a piacon már félre is van értelmezve a dolog. Nem azért kerestek meg mert törzskönyvet ajánlottak... Hanem mert kutyust akart venni az úriember. Első kérdése... Törzskönyve van a kutyusnak? Válaszom nem nekik nincsen és a valódi törzskönyves kutya nem ennyi pénznél kezdődik keresse tenyésztőnél. Erre vágta rá, hogy ő ezt tudja mert a MEOE egyik vezetője. Én kérdeztem rá kíváncsiságból hogy van e még arra lehetőség hogy esetleg az én kutyám is kapjon törzskönyvet( tenyésszemle stb.) És olyan szépen levezette a dolgokat vágta minden friss törvényt stb. És akkor mondta h vannak kiskapuk is amelyek illegálisak amiket ők nem igazán szeretnek de van rá lehetőség és felsorolt egy kettő dolgot. Elmondta azt is, hogy kiképző kutya lenne nyomkövetés stb.... Úgyhogy lehet itt rám köpködni meg megkérdőjelezni ez így volt ahogy leírtam.
2012. febr. 20. 16:13
 48/51 anonim ***** válasza:
65%
Én még mindig nem értem, hogy hogyan jutott el hozzád az az ember, és honnan veszi, hogy a te kutyád alkalmas lenne erre a feladatra? Mert azért lássuk be, hogy egy ilyen feladathoz nem elég a kutya fajtája.
2012. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Fent volt a kutyus egy hirdető oldalon. Szülőkkel együtt. És onnan jutott el hozzá a telefonszámom. De még csak azt sem kérdezte meg hogy a kutyusnak megvannak e a szűrő vizsgálatai (megvannak természetesen)
2012. febr. 20. 16:21
 50/51 anonim ***** válasza:
ezek szerint a 8 hetes kiskutya már most extra apportos, és olyanok a szülei, akik szintén ezekkel a tulajdonságokkal rendelkeznek. 1 éves kutyánál tudod eldönteni azt, hogy mennyire alkalmas a kereső feladatra. Az, hogy labdázik, az édes kevés. Ugyanis nagyon sok kutya kibukik az agyi megterhelésnél. Mert a keresőmunka veszi őket igénybe a legjobban.
2012. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!