Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire bíztok a MEOE-ban?...

Mennyire bíztok a MEOE-ban? Úgy gondoljátok, hogy csak is fajtatiszta kutyákkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 19:55
1 2 3 4 5 6
 11/51 Akiteki ***** válasza:
49%

Namégegyszer, mert most sem tiszta.

Tehát van egy tk. nélküli kutyád és annak csináltál egy almot.

Valaki felhívott, aki kiképző és a meoeben valahol valaki. És ő majd berakja a saját kutyája alá, hogy az szülte és legyen törzskönyve?

Hát mit mondjak? Zsák a foltját.

2012. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Akiteki mint mondtam törzskönyves kutyákkal foglalkozom egyedül neki nincsen. Viszont minden kellő szűrése megvan és az apa törzskönyves. És nem a saját almába akarja betenni. Hanem neki akar konkrétan szerválni egy törzskönyvet.
2012. febr. 19. 20:28
 13/51 anonim ***** válasza:

B típusú törzskönyv még van a magyar fajtáknál ez alól egyedül a Puli a kivétel.

1 hónapja beszél a Komondor klub elnökével...


Aki meg téged felhívott sz

2012. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

*bocsi véletlenül elküldtem az üzenetet

Aki pedog téged felhívott nem hiszem hogy MEOE-s volt csak azt mondta!

2012. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy csak azt mondta. És itt nem magyar fajta kutyáról beszélünk.
2012. febr. 19. 20:37
 16/51 Akiteki ***** válasza:
73%
Csak úgy tud törzskönyvet szerezni, hogy beteszi egy alombejelentőbe. Simán okirathamisítás. Az hogy ki volt, arra meg konkrétan bármit mondhat. Főleg telefonban.
2012. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Több okosságot is felsorolt hogyan lehet kijátszani. És én ilyen módon nem szeretnék a kutyámnak törzskönyvet. És nem is adtam neki oda a kutyát. Elküldtem hozzátok tenyésztőkhöz.
2012. febr. 19. 20:42
 18/51 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, némely kutyás sportoknál adnak ki b jellegű törzskönyvet. Hívhatjuk, akár regisztrációs papírnak is. Ezzel mehet a kutya versenyre.De másra nem jogosítja fel.

Ha "kiképző" és bemutató kutyának akarja az említett ebet, talán erről van szó.

2012. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
De ő nem fél attól amit itt felszoktak hozni h nem fajtatiszta kutya, betegségre hajlamos stb? Mert én egy szóval nem mondtam neki, hogy a kutyának megvan minden szűrése.
2012. febr. 19. 20:44
 20/51 Akiteki ***** válasza:
75%

Figyelj: egy kiképző nem azonos a tenyésztővel. Mindenhol vannak csalók, tolvajok. Egy ember tevékenysége nem minősít egy szervezetet. Ott is vannak csalók, az én fajtámban is tudok felsorolni szaporítókat, akik folyamatosan hamis törzskönyvekkel árulják a kutyákat. De hagy ne politizáljak, inkább máshonnan hoznék példát: egy ittas vezető balesete sem feltételezi, hogy mindenki részegen vezet.

Ha zavar, jelentsd fel a MEOE-nál. Ez Részedről korrekt eljárás lenne.

2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!