Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam ugatásra a...

Hogyan tanítsam ugatásra a kutyám? (mármint a trükkre)

Figyelt kérdés

Mivel itt olvastam pont hasonló kérdést, ezért gondoltam megkérdezlek én is titeket. :D


Szóval az a "problémám", hogy a kutyám nem ugat. Néhanapján amikor hazaérek akkor is izgatottságában, de arra inkább nem erősítenék rá, mert ugye olyankor nem foglalkozok vele. (Betartom azt, hogy csak akkor szólok hozzá, ha nyugodt már.)


Sem labdáért, sem kajáért nem reklamál. Ha nem adom oda neki, akkor inkább nyüszög kicsit, lefekszik, mocorog, de ugatás az nem.


Ötlet, hogy esetleg rávegyem, hogy nyugodt körülmények között ugasson, amire rá is lehet klikkelni? :D



2012. febr. 20. 09:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De amúgy utánna olvastam és ezt írták Ugat: A kutyát kössük ki a pórázánál fogva a kerítéshez vagy póznához. Álljunk pár lépéssel hátrébb hogy a kutya ne tudjon odajönni hozzánk és kezdjünk el lóbálni egy játékot a kutya előtt. A kutya hamarosan idegességében ugatni kezd ekkor adja ki az Ugat parancsot és dicsérje meg a kutyát.
2012. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!