Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KONG Extreme XXL. Kinek van...

KONG Extreme XXL. Kinek van ilyen játéka?

Figyelt kérdés

Nagyon rág mostanában a kutyusom (7,5 hónapos, bullmasztiff). Eddig egy játékkal sem mertem felügyelet nélkül hagyni, mert imádja lenyelni a dolgokat. Tudom, hogy jók ezek a játékok és már régóta tervezem, hogy veszek neki. Ti magára meritek hagyni a kutyátok ezzel a játékkal, felügyelet nélkül?

[link]


2012. febr. 21. 20:26
 1/4 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
Az egyik mentett kutyánkat bélelzáródással műtötték. Na ő mindent megevett, ami a szájába került, legyen az zacskó, pléd, nyakörv, fadarab, bármi, akármi. Rémálom volt az élet amíg itt volt, mert tudtuk hogy bele is pusztulhat ha megint megesz valamit. Na, neki vettünk Kongot. Nem bírta megrágni, pedig azt hiszem nem is extreme volt.
2012. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is csupa jót hallottam róla, több ismerősömnek bevált. Vigyázz, mert hamisítják, az pedig nem lesz tartós!
2012. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A mienk ennyire szerencsére nem rágcsálós, de ismerősömnek van mindent szétnyűvő kutyája 4féle gyártó játékaival nem bír, ezek közül a kong az amit itthon is ismernek: kong extreme, west paw játékok (hurley van neki), starmark everlasting fun labdák és jolly pet játékok. Bármi mást ledarált neki max 1-2nap alatt.

Nekünk egy starmark fantastic foam labdánk van, fogváltás alatt egész nap azt nyúzta a kutya és meg sem látszik rajta, mondjuk egy bullmacit nem biztos hogy egyből magára mernék vele hagyni, de a többivel igen.

2012. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Megrendelem neki :)

Muszáj valami elfoglaltság neki, amíg nem vagyunk itthon, mert hiába fárasztom le, azért 9 óra egyedüllét sok neki. Csak felkel, csak nézelődik stb. Eddig nem volt semmi gond, de tegnap úgy döntött, hogy "kiolvassa" a szakácskönyvem. Ma betűlevest fog kakilni, az tuti. Szóval muszáj neki valamit adnom, amivel ha kell, le tudja kötni magát.

Köszi még egyszer mindenkinek! :)

2012. febr. 22. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!