Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hallott a kutyajógáról?...

Ki hallott a kutyajógáról? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményetekre,tapasztalataitokra,különösképp azokéra,akik esetleg járatják kutyájukat ilyesmire.

Aki nem lenne esetleg képben,hogy mi ez az egész,meg annak is,aki első hallásra hülyeségnek tartja,az itt angolul olvashat róla:

[link]


Külön kíváncsi lennék azok véleményére,akik kipróbálták kutyájukkal ezt a fajta tevékenységet!De igazán mindenki írhat,akinek van véleménye a témáról.



2012. febr. 22. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Már halottam róla. Masszírozni szoktam a kutyáinkat azt nagyon élvezik. Gondolom a kutyajóga is tetszene nekik. Egyszer majd kipróbálom....

De szerintem utána biztosan nyugottabbak és ellazultabbak lennének a kutyát utána ugyan úgy mint masszírozás közben.

Szerintem ez egy jó ötlet!

2012. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolod itthon van kutyajóga, amikor az emberek fele még mindig 1,5 m-es láncon, vashordohoz kötve tartja a kutyáját?

Olyan messze van az ország a kutyajogától, hogy elhinni sem fogod .... de sajnos még a normális kutyatartástól is.

2012. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. válaszadónak:

Hát remélem van már,és vannak esetleg itt olyan kiképzők,kutyainstruktorok,akik tudnak nekem ebben segíteni?

Olyan illuzióim azért nincsnek,hogy kutyajóga-instruktorok lennének itt,de bárcsak ne lenne igazam.Olyan jógainstruktorok is írhatnak,akiknek van véleménye a kérdésről... :)

Én olyan gazdi vagyok,aki mindent szeretne megadni a kutyájának,ami csak neki jó.Shar-peim van.Ők erre mennyire lehetnek fogékonyak?

2012. febr. 22. 11:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom,hogy messze van ettől Magyarország,sőt,nagyon messze.Én véleményekre lettem volna kíváncsi,meg esetleg olyanok tapasztalatára,aki otthon csinál ilyesmit a kutyájával.Tutorial videók ugyanis erre is vannak fenn a youtube-on.
2012. febr. 22. 11:14
 5/6 A kérdező kommentje:
2012. febr. 22. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem nagyon hiszem hogy bárki is fogalkozna vele itthon. Én aktívan jogázom (hatha jóga és rádzsa jóga), de kutya nélkül .... vagy legalábbis próbálom kutya nélkül, mert ők nem így gondolják.

2.

2012. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!