Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te elvinnéd a családi házból...

Te elvinnéd a családi házból a nagytestű kutyádat vagy a puli kutyádat panelba?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon hiányoznak, de egyrészt mindig is kint voltak udvaron, másrészt szerintem nem való lakásba és szenvednének. :(

Én heti egyszer járok hozzájuk haza, amúgy családi kutyák, de talán inkább én foglalkoztam eddig velük a legtöbbet.


2012. febr. 14. 19:16
1 2 3
 1/22 Mailerdeamon ***** válasza:
45%
Csak ha muszáj lenne.
2012. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én el is hoztam őket magammal. Jelenleg is velem él mind a három a kis lakásban. Kinti-benti kutyák voltak eleve, a kanapé élet nem sok újdonságot hozott nekik, talán annyit, hogy most legalább gyakrabban találkozunk más kutyásokkal. Én nem bírtam volna a kutyáimat otthon hagyni, tudván, hogy a családtagjaim közül senki nem foglalkozna velük kellően.

És a kutya tökéletes lakásba, ha a megfelelő egészségügyi és higiéniai ellátásokat megkapja.

2012. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Ha muszáj volna igen.

A nagytestű kutyát azért meggondolnám de szerintem biztos hogy magammal vinném a Pulit meg 100%-ig tuti hogy igen!!

2012. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Első kistestű kutyám első gazdijaival panelban élt...kiskora óta sétáltattam, foglalkoztam vele...utolsó két évére került hozzám hivatalosan panelba, rengeteget volt sétáltatva, mozgatva, tanítva.

Az utolsó fél évet kertesben töltöttük, de ugyanúgy szobakutya volt, de sokat volt a kertben is...

Elaltatása után 3 héttel hozzám került Argos, roti-nj keverék menhelyről. Kinti kutyának indult, de a 3 év alatt sok verzió volt kedve/kedvem szerint :) Volt csak kinti, volt kinti-benti, főképp benti. Most nyár vége óta úgy van, hogy estétől reggelig bent van, de ebben a hidegben is sokat van bent, sőt szinte egész nap bent alszik (mondjuk ma dél óta kint van, kicsit őrizze is a házat, már teljesen szobakutya lett :D).

Valószínű, hogy néhány éven belül lakásba megyünk, naná, hogy viszem magammal. Naponta 2-szer 1 óra séta, közben egy eü-i séta, sok tanítás, kirándulás mellett egész nap aludni fog.

2012. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Vinném. Egy kutyànak a gazdàja a fontos, nem az udvar, ahol napközben annyi történik, hogy megugatja a postàst. Le kell fàrasztani a kutyàt fizikailag és szellemileg is, a maradék időben, ahogy előttem is ìrtàk, aludni fog. A kutyàk is boldogak lesznek, hogy a nap nagy részét a gazdi mellett tölthetik.
2012. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
Semmi pénzért nem vinnék udvari kutyát panelbe.
2012. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mérlegelném, hogy melyik a jobb a kutyának. Nagyon hiányozna nekem is az eb, de például az öreg labradorunkat nem hoznám panelbe, mert így is nagyon nyűgös. De amstaffal kétéve lakásban élünk, panelban
2012. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak mozgasd le rendesen és nem lesz gond szerintem.
2012. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyfolytában ezen gondolkodom...

2012. febr. 14. 20:48
 10/22 A kérdező kommentje:
És a lepontozás nem én voltam, mindenkinek ment a zöld kéz. Köszi!
2012. febr. 14. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!