Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Heti egyszer tudnám vinni a...

Heti egyszer tudnám vinni a kutyámat kutyaiskolába, az is hasznos? Ezenkívül otthon mennyit kell még vele gyakorolnom?

Figyelt kérdés

Sajnos most nem tudom megoldani, hogy többet legyek vele, körülbelül heti 2-3 napot tudnék vele gyakorolni.


Szülőknél van a kutya, ragaszkodom hozzá.

Szokásos gondjaink vannak, nincs rendesen szocializálódva, ha sétáltatom, akkor húz és az idegen kutyákhoz rohanna, nem merem elengedni, mert nem mindig jön vissza, ráadásul újabban még szökik is.

Ha menne rendesen pórázon, már szüleim is többet vinnék sétálni...


Nagyon szeretném megoldani ezeket a problémákat!



2012. febr. 23. 10:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nem viheted a panelba?
2012. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Csak azon gondolkodom, hogy van-e értelme most hétvégén először vinni, aztán egy hét kimarad, és utána tudnám megint vinni.

Ha minden igaz, hétfőn tudom vinni ivartalanítani, és én vasárnaponként tudok menni kutyasuliba. Szóval az elég sok idő, de macskánál a varratszedés 10-12 nap volt, ha jól emlékszem, nem tudom, hogy kutyánál hány nap.

2012. febr. 23. 11:21
 13/17 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom ide hozni, mert albérlet, és így is nagy nehezen engedtek meg egy macskát, illetve sokat lenne egyedül, sokszor legalább 10-12 órát is. Nem tudnék elegendő sétát biztosítani neki.
2012. febr. 23. 11:24
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem.


És szüleid nagyon messze laknak?


Amúgy én megvárnám az ivartalanítás (varratszedés kutyánál is 10-12 nap) végét, és akkor folyamatosan tudtok menni.

2012. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném már most, nem is a kutya miatt, mert egy alkalommal sokat nem tanul, de legalább Te ráéreznél az ízére, meg lehet, hogy el tudnának látni tanácsokkal is a kieső időre. Amúgy kan, vagy szuka? Mert a kannal nem hinném, hogy fontos kihagyni a következőt. A pórázas sétán nekem nem segített, arra saját módszert kellett kifejlesztenem. Viszont a behívásnál hatalmas segítség volt. Meg ugye megtanult kutyatársasában viselkedni.
2012. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig csak vasárnap van kutyasuli.:)Vidd csak nyugodtan! Ott megmutatják, hogy mit csinálj, a többi napokon pedig neked kell a kutyával gyakorolni.
2012. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is vasárnap fogom vinni.
2012. febr. 24. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!