Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim áprilisban lesz 1...

A yorkim áprilisban lesz 1 éves és csak néha állítja fel a fülét mit tehetnék, hogy mindig szépen álljon?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezen nem tudsz változtatni. Gondolom kínozni nem akarnád, szóval így fogadd el. Az én amstaffom is olyan hegyes fülű lett, mint egy antenna. Tanácsolták, hogy morzsolgassam a fülét, de nem kínoztam! Ő is és a te ebed is ílyennek született
2012. febr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a csivimnek kajla a füle, de olyan aranyos így is :D
2012. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bozsikrisz ***** válasza:
Le van vágva teljesen a szőr? Azt mindig le kell tolni, én akkor is lenyírom otthon nullással, ha épp nem viszem kozmetikushoz. 3-4 hetente.
2012. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen. le van nyírva.
2012. febr. 24. 17:13
 5/6 anonim válasza:
vannak eleve gyenge porcú kutyusok. lehet a tiéd is ilyen. az enyémet 10 hetesen hoztam el a tenyésztőtől és már akkor szépen állt neki, barátnőmé 3 hónaposan is kajla volt, változó. nekünk tanácsolták hogy adjak neki porcerősítőt, maszírozzam ha esetleg lekonyul. főleg fogváltáskor szokott ilyen probléma lenni, de nekünk akkor sem volt semmi.
2012. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Én yorkim tesóját egy közelben lévő csaj vette meg .

(mi is vettük)

Mesélte , hogy nem áll fel az egyik füle az övékének és a doki azt mondta, ez fehérje hiányra utal.

Kezelést kapott -kap , mert akár ebbe el is pusztulhat.

Sajnáltam , bár nem gondoltam , ha egy kutya füle nem áll fel abba elpusztulhat, de lehet, hogy nálatok is ez a baj.

Kérdezz rá a dokinál + nézz utána , mert a dokik sem 100%.

Tapasztalat, mert a miénkel is volt gond, bár más jellegü

és a harmadik doki diagnosztizálta a bajt.

A többi azt mondta nincs semmi gond , csak tulreagálom.

Ja , mert minél nagyobb a baj , annál több kezelés, annál több pénz !! :-(

A másik kettőt szivem szerint leváltanám, biztos 2-sel végezték el a sulit!!!

Szóval : ötlet: FEHÉRJE

2012. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!