Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj van!? (kérdésed túl...

Nagy baj van!? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

A 3,5kg-s yorkim megevett 4kocka fehércsokit lehet valami baja?Lelopta az asztalról és amikor észrevettem akkor már le is nyelte

nagyon remélem hogy nem lesz nagy baja!!:( a kis hülye:(



2012. febr. 24. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem. És kicsit haragszok is, amiért ez a csoki dolog ennyire túl van lihegve. Mindenhonnan hallom, hogy a csoki így méreg, úgy méreg, de még soha nem hallottam, hogy kutyának attól baja lett volna.

Nekem is yorkim van, és lehet lepontozni, ha csokit eszek, neki is letörök egy kis darabot. Étcsoki, fehér csoki, mogyorós, kávés, rigójancsi, lúdláb torta, francia krémes. Ezekből is adok neki, sőt, egy nyalás nutellát is adok neki lelkifurdalás nélkül, ha úgy alakul. 8 éves, egészséges, a fogai rendben vannak. Egy 8 éves kutya, aki majd orra bukik, ha édességet lát, na nehogy már ne adjak neki.


Senkit nem akarok arra bíztatni, hogy édességgel etesse a kutyáját, de azt gondolom, hogy (ésszel!) ezekből is lehet nekik adni néha.

2012. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!