Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó körülmények ezek egy huskynak?

Jó körülmények ezek egy huskynak?

Figyelt kérdés
Kb. 800m2-es az udvarunk. Van egy tacsink, meg egy goldenünk, szóval egyedül nem lenne. Amikor itthon vagyok, szinte egész nap tudok vele foglalkozni, de van hogy elmegyek itthonról 1-2 hétre, olyankor a testvérem meg a szüleim foglalkoznának vele. Sétálni mindennap el tudnám vinni, van mellettünk szántó, erdő, hosszú forgalommentes utcák.. És az biztos, hogy nagyon fogom szeretni! Merjek így vállani egy huskyt? Van még valami, amit esetleg meg kéne oldanom? Annyi, hogy a kerítésünk nem valami magas, de ha ki van víve mindennap sétálni, csak nem megy ki...:) Nah?:D
2012. febr. 24. 23:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

De persze az nembaj, ha megcsinálod a keritést, mert úgy biztosabb a dolog.

Egyébként megkérdezhetem melyik tenyésztőtől veszed? Szerintem érdeklődj tőle a fajtáról, biztos mindent örömmel elmond. Ne ilyen baromságokat olvass a neten, mint azaz előző meg ne is olyanok véleményét kérd ki, akik csak a szomszéd kertben láttak max. huskyt...

2012. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A tenyésztő nevét nem tudom, mert a szüleim intézik. Én majd csak akkor beszélek vele, amikor ott leszek kiválasztom a kutyust. Annyit tudok, hogy Villányban van. És eszembe jutott, hogy ezt a boxosat nem is olvastam, hanem az egyik osztálytársamnak a nagyszüleinél van huskyjuk és ők tartják így... Ő mesélte.. Először el sem akartam hinni. Én csak a menhelyen láttam olyat, hogy a kutya egy boxban van.

És esetleg tudtok a szánhúzáson kívül sportot mondani neki?:)

2012. febr. 26. 22:45
 13/19 anonim ***** válasza:
Villányban tenyésztő???
2012. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A kennelnevet sem tudod?

Az a boxos dolog irtó nagy marhaság és állatkinzás, szóval inkább ne büszkélkedjen vele az osztálytársad, hogy a nagyszülei igy tartják, ja és még tovább is adja a baromságait... gratulálok neki... Hány évesek vagytok amúgy?

Amúgy szánhúzáson kivűl? Futás a kutyussal,turák,kirándulások, biciklizés, akár húzza is a biciklit, ha megtanitod neki,görkorit is tudná húzni. Sok mindent lehet, légy kreativ.:)

2012. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

NEm kicsi box kell neki, hanem egy 100cm*90*80 és az is csak akkor, ha lakásban tartod. Mondjuk ha kiállításra viszed illdomos abban vinni, ha már úgy is hozzá van szokva. Az hülyeség, hogy egész nap zárva kell tartani. Ha esetleg dolgozol és nem akarod,h a házban garázdálkodjon akkor belehet zárni,de csak akkor ha már hozzá van szokva és természetesnek veszi, nah meg ha kibírja már a 10-12 órát pisi meg kaki nélkül. Természetesen utána hatalmas játék és séta/futás!



23N

2012. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Igen Villányban! És én biztos nem fogom bezárni! Az övé lehet az egész udvar, és még az mellett fogom kivinni mindenfelé. Az jutott eszembe, hogy mondjuk vehetnék egy 5mes láncot vagy valami erősebb anyagot, és amikor kimegyünk a szántóra, akkor azon lenne, mert akkor nem egy 1mes pórázon van, és jobban tud szaladgálni.:) Jó ötlet?:)

Am én 14/L vagyok...:D

2012. febr. 29. 00:21
 17/19 anonim ***** válasza:
Én az én huskymmal cani cross-ozok meg bike-jöring.ezeket ajánlom sportnak
2012. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
rákerestem villányi husky tenyésztőre. egyetlen hirdetést találtam, de én ettől az életben nem vennék kutyát...
2012. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

tegnap 22:08

Mutatsz linket?

2012. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!