Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan állatmenhely címet...

Olyan állatmenhely címet szeretnék ahová nemrég született 9 labrador-puli keverék kiskutyáinkat majd elvihetnénk. Kell fizetni ha menhelyre adom a kutyusokat?

Figyelt kérdés
Természetesen ha valakit érdekel ingyen elvihetők,de sajnos tartok tőle hogy 9 db-ot nem fogok tudni elajándékozni.
2012. febr. 25. 12:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg őket feltenni különböző hirdetési oldalakra, közösségi portálokra. Kérd meg az ismerősöket, hogy osszák meg minél több helyre eljuthasson a hirdetés. Természetesen csak leinformálható helyre add oda őket és ivartalanítási szerződéssel. A menhelyek dugig vannak nem tudom, hogy foglalkoznak e vele. Elméletileg kellene, gyakorlatilag nem biztos hogy tudnak is. Ja és ha elfogytak a kiskutyák ivartalaníttasd a saját kutyádat is.!!!!!!!!! Addig is mindent adj meg a pici kutyáknak lássa őket doki hogy minden rendben van e. Sok sikert és ha kell segítség akkor szólj nekem.
2012. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Minden menhely 200%-on működik, nem fogják tudni bevenni őket. Tartsd őket, amíg nem tudsz nekik gazdát találni, ha már hagytad őket megszületni.
2012. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Írj a menhelyeknek. Pl. Noé, ill. a többinek is. Soknak van már fb-os oldala, a kölyök kutyák nagyon hamar gazdira találnak általuk.

A felelős állattartásról inkább most nem papolok, lenyelem a békát.

2012. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Minek gyártasz kiskutyákat menhelyre?

Retardált vagy?

2012. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ha kell én tudok segíteni. Már több ismerősnek is aki nem gondolt a következményekre segítettem jó helyre odaadni a kölyköket. Nálam is most per pillanat van egy olyan kutya amin segítettem és hát a városi keverékkutya szépségversenyen többszörös győztes lett. Esetleg egyet még mi is el tudunk válalni. Nem menhely hanem állatszerető család vagyunk. Egyébként az anyjuk milyen körülmények között él? Melyik megyébe találhatók? Ha ciki itt válaszolnod nyugodtan írj priviben.
2012. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Azért ilyenkor felmegy bennem a pumpa. Te ennyire nem vagy tisztában a magyarországi helyzettel? Minden menhely tömve van, annyi gazdátlan kutya van mindenhol, hogy az borzalmas. Szerinted mindenkinek átveszik a kölyökkutyáit, aki képtelen rá, hogy felelősségteljesen tartson kutyát?

Tartok tőle, hogy mégis Neked kell majd gazdát keresned, a menhelyek legfeljebb közvetítenek, de hogy helyetted kifizessék 9 kölyöknek az oltásait és az ellátását, erre kb 0% esélyed van.

2012. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
KÖNYÖRGÖM IVARTALANÍTSD A KUTYÁDAT, HOGY EZ MÉG 1X NE FORDULHASSON ELŐ!!!!!
2012. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a válaszokat,főleg azoknak akik a kérdésemre válaszoltak! Akik csak leoltottak a felelős állatartásról azoknak egy kis történet: A mi házunk bevan kerítve, a kutyánk szabadon van,de van kenelje ha esetleg valamiért be kell csukni. A kenel kb 180 cm magas de a teteje nyitott. Amikor tüzelt a kutyánk becsuktuk mert minden létező módon szerették volna a FELELŐTLEN ÁLLATTARTÓK KUTYÁI megközelíteni. Viszont a szomszédunknak csak felőlünk van kerítése és ahol a kenel van ott ő annak magasságáik felpakolta a locsoló csöveit. Na már most egy leleményes eb azon felmászott beugrott a kenelbe és reggel már édesen ketten várták a kaját amikor hátra mentem. Ennyi elég volt ahhoz hogy ez a 9 kis drágasság megszülessen és nem érzem magam felelőtlennek!!! Természetesen kinálom és hirdetem őket helyben is csak hát 9 kölyök azért lássuk be nem fog 2 nap alatt elfogyni és még mindig rendesebb dolognak tartottam erre rákérdezni minthogy egy zsákban kitegyem őket valahová! Akik a segitségüket ajánlották priviben megfogom keresni őket. És mégegyszer köszönöm!
2012. febr. 25. 20:21
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Vemhesen is lehetett volna ivartalanítani. Szerintem a legjobb és leghumánusabb megoldás lett volna.
2012. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

"Ennyi elég volt ahhoz hogy ez a 9 kis drágasság megszülessen és nem érzem magam felelőtlennek!!!"


Ivartalanításról hallottál már te szerencsétlen?

2012. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!