Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan állatmenhely címet...

Olyan állatmenhely címet szeretnék ahová nemrég született 9 labrador-puli keverék kiskutyáinkat majd elvihetnénk. Kell fizetni ha menhelyre adom a kutyusokat?

Figyelt kérdés
Természetesen ha valakit érdekel ingyen elvihetők,de sajnos tartok tőle hogy 9 db-ot nem fogok tudni elajándékozni.
2012. febr. 25. 12:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%

Miért, menhelyre juttatni 9 kölyökkutyát nem állatkínzás?

Azt hiszem, csöppet más az értékrendünk.

2012. febr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Miért szerinted a 2 ugyanaz?! Próbáld ki magadon!
2012. febr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Természetesen nem ugyanaz, de számomra mindkettő állatkínzás.

Nem is értem a kérdésed. Ha önvédelemből megütök valakit, vagy ha 'csak úgy', akkor mindkét esetben megvertem. És szerinted, ugyanaz a kettő???

2012. febr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Szerintem,ne veszekejünk tovább,én soha nem szerettem az ilyesmit. A sok felháborodott válasz után elismerem, hogy a menhely ezek szerint nem azt jelenti a kutyusoknak mint amire én gondoltam. De mentségemre szóljon, hogy soha életemben nem jártam ilyen helyen,nem foglalkoztam ilyesmivel. Világ életemben volt kutyám,vagy öregség vagy betegség miatt ment el,soha egyet sem raktam utcára,sem sehová. Én nem tudtam hogy ennyire rossz sorsuk van a kutyáknak menhelyen. Azt már halottam ,hogy sintértelepre soha,de hát az megsem fordult a fejemben. Természetesen elkezdtem kinálgatni a kiskutyákat itt helyben és pár már gazdira is talált,de mivel sokan vannak végső kínomban tettem fel a kérdést hogy hogyan is megy ez. Nem vagyok,nem voltam soha állatkínzó,mindig szeretetben neveltem őket. Hogy mindenki megnyugodjon egy kiskutya sem kerül menhelyre viszont ha valakit érdekel van még belőlük és szeretném ha olyan helyre kerülnének ahol ugy szeretik őket mint mi az anyjukat. Ha valakivel bántó voltam azért elnézést kérek,de nem tartom magam gonosznak és nagyon zokon vettem hogy aki semmit nem tud a másikról az miért akarja eldönteni hogy mit hogyan csináljak és oszt ki mint egy sz...ros gyereket....ez az oldal azért van hogy segitsünk egymásnak ugy gondolom. Amikor kismama volta sokat látogattam a babás oldalt és ott mindig olyan jó tapasztalat cserék voltak,akik bajban voltak azoknak próbáltunk segiteni,de nem bántottuk egymást,én azt hittem itt segitő emberekre találok. Tisztelet a kivételnek!
2012. márc. 2. 13:56
 25/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező azt mondtad hogy írsz priviben, de még nem tetted meg. Már nem aktuális vagy mi az oka?
2012. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!