Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jártatok már az Illatos úti...

Jártatok már az Illatos úti gyepmesteri telepen?

Figyelt kérdés
Milyenek ott a körülmények? Mekkorák a kennelek ahol a kutyák vannak? Nagyon sokkoló és lelkileg megviselő oda ellátogatni? Félek ha egyszer elmennék oda, utána napokig sírnék:(
2009. jún. 7. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Én nem is szeretnék elmenni oda. Szerintem te se menj mert nagyon szomorú. Én nagyon szeretem a kutyákat, de azt amikor látom, hogy milyen szomorúan néz egyik-másik én azt nem bírnám ki. Fogadd meg a tanácsom és ne menj el oda.
2009. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű élmény.

Kezdj inkább valamelyik menhelyen. Jelentkezz önkéntes segítőnek, úgy könnyebb, ha érzed, hogy nem csak elborzadsz a látványtól, hanem amennyit tudsz, annyit megteszel értük. Lehet sikerélményed is, ha örökbe visznek egy kutyát, ha egy nagybeteg meggyógyul, ha egy kezelhetetlen kutya "megszelidül", megérti, hogy segíteni szeretnének neki.

Így jobban el lehet viselni a szörnyű állapotban bekerülő kutyák látványát is, azt is, ha valamelyiket altatni kell, mert nincs esély, vagy minden igyekezet ellenére elpusztul.

Ne az Illatoson kezdj.

2009. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én múltkor a Rextől -kápmegyeren- is sírva jöttem ki, pedig az egy "luxusmenhely"!! Az a sok szomorú szempár... Ha lehetne -de nem lehet- mindegyiket haza hoznám... :-(
2009. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már ott. A kennelek kicsik, de takarítva vannak, beton az aljuk, s tényleg sok szomorú szemű kutya van, de én azt vettem észre, h sokan próbálják felhívni magukra a figyelet, és ugatnak meg csóviznak. Megviseli őket a bezártság az nem kérdés, de sajnos minden kutyát nem lehet kihozni, mert egysszerűen nincs hova A szaporítóknál meg csak jönnak a kölykök.. én őket küldeném oda egy kicsit...
2009. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

...akkor menj oda ha hozol magadnak ki egy ebet!..

Mert elmondhatod, hogy megmentettél egy állatot a biztos haláltól!

Hogy ki a felelős?: az emberi felelőtlenség...

2009. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, utolsó, a szaporítókat kéne oda küldeni! Egy kicsit nézzenek magukba!

Amúgy én nem szeretnék ellátogatni oda, mert úgysem bírom az összeset örökbe fogadni. :(

2009. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Örökbe szeretnék onnan fogadni, de nem tudom hogy fogom viselni lelkileg, imádom a kutyákat, és szerintem napoking sírni fogok a látogatás után. Két kutyust szeretnék majd kihozni.
2009. jún. 7. 10:20
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan kutya amelyiket kinézted magadnak akkor a gondozók általában kihozzák oda ahol a papírokat intézik. Ott lehet velük ismerkedni stb. Így a legtöbbször nem kell bemenni. Nagyon rendesek a gondozók legalább is velem mindíg normálisak voltak.
2009. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, most így a neten kinéztem két kutyust, de nem külső alapján döntenék, és ha bemegyek lehet lesz egy kis csúnyácska aki majd belopja magát a szívembe, ezért szeretnék inkább bemenni.
2009. jún. 7. 10:31
 10/19 A kérdező kommentje:

Őket néztem, de mondom ez inkább majd akkor dől el ha odamegyek.

[link]

[link]

2009. jún. 7. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!