Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyáknak szervezett...

Kistestű kutyáknak szervezett túrára van szerintetek igény?

Figyelt kérdés

én meg tesóm arra gondoltunk hogy vmikor szerveznénk egy ilyet, ami kifejezetten kistestű kutyák számára van nem annyira nagy távval és természetesen pihenők is lennének..


arra lennék kíváncsi hogy eljönnének az emberek ilyenre???


2012. febr. 26. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze!


Nagyon jó ötlet! Csak a méretkorlátozást nem értem. Amit egy átlag ember bír (10-20-30 km) azt egy yorki is bírja. Mi rendszeresen sétálunk vegyes méretű kutyákkal és sohasem a kutyákkal van a probléma, mindig a gazdik fáradnak el. :)

2012. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak hirtelen erre gondoltunk hogy kistestű kutyáknak,mert vannak olyan kistestűek akik félnek a nagyobbaktól vagy vmi,meg mi is több kistestűs gazdit ismerünk..bár a neten hirdetnék ,főleg a facebookon a sok ismerős között stb...de majd még eldől hogy lesz..még csak terv :D
2012. febr. 26. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze! Én pesti vagyok, szólj ha megvan a konkrét terv:)
2012. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oké majd szólok..


mi Gödöllőiek vagyunk :)


csak azt nem tudom hova kéne elmenni túrázni..

2012. febr. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!