Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem bírják felfogni a...

Miért nem bírják felfogni a kutyások, hogy NEM MINDENKI SZERETI A KUTYÁKAT?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a legtöbb kutyás vissza se hívja a kutyáját, ha az elkezd őrült tempóban rohanni felém...?


Jó, tudom, valószínűleg nem harap meg, de nekem nem kötelességem eltűrni, hogy megszaglásszon/nyaljon/stb a kutya. Aztán meg vérig van sértve a gazda, ha odaüvöltök, hogy hívja vissza és ha nem teszi ("Nem harap a kutyus"), akkor elküldöm melegebb éghajlatra a kutyájával együtt.


2012. febr. 27. 11:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
12:06 Neked biztos különösen cuki kutyád van :) Mi az, kölyök spániel? Vagy mi ingerli az embereket ilyen SÜRGŐS simogatásra, hogy nem érnek rá megkérdezni, hogy szabad-e?
2012. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%

mert bele vannak szerelmesedve saját háziállatukba


ha meg már te nem úgy válaszolsz nekik hogy menyire cuki a kutyája sértésnek veszi mert annyira elfogult


Kutyások ne válaszoljanak mert kutyát már ebben a társadalomba nagyobbra tartják mint az embereket!!!

2012. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
Elmondom neked,hogy miért,nagyon egyszerű:mert az emberek 70 %-át nem zavarják a kutyák,10 %-uk kutyával sétál és a másik kutyát örömmel fogadják,mert van játszópajtása a kutyájuknak,a maradék pedig nem kedveli a kutyákat(amit szoktak közölni,hogy legyek szives fogjam meg,ilyenkor természetesen megfogom)és csak nagyon kevés ember fél kifejezetten a kutyáktól,de ezt messziről lehet látni és akkor szintén megfogom..szóval én meg azt nem értem,vajon hogy lehet az,hogy téged zavar,ha egy kutya megszaglász?(nem kötelességed eltűrni,de lehetne benned ennyi tolerancia,ha meg nincs,akkor megkéred a gazdát és ennyi..)
2012. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%
12:31:Te ne mondd meg,hogy kik válaszolhatnak ide,másrészt némelyik kutya többet ér,mint némelyik ember..
2012. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Theorba válasza:
71%

Az ember elvárhatná, hogy a személyes aurájába ne lépjen

be kéretlenül sem ember, sem állat!

(Természetesen nem egy zsúfolt metrokocsi esetét tárgyalom...)


Mi lenne, ha pl. a a gazdája "szaladna oda hozzám" egy kis szagolgatásra, nyalakodásra ?? (Extrém feltevés.)

2012. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%
12 Igen, és sajnos nem minden alap nélkül! Sok ember tanulhatna a kutyáktól viselkedni, szeretni, vigasztalni.... stb. A kutyákban van empátia, az empatikus emberek meg sorra halnak ki..... Én sem szeretem, ha idegen kutya 1000-rel rohan felém, de egy kis szaglászásba még senki nem halt bele. Nem a kutyásokat kellene bántani, meg a kutyákat, hanem azokat az embereket, akik nem megfelelően viselkednek, olyan meg kutyásban is, nem kutyásban is van bőven...
2012. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
9%

ezt gagyarászom hogy ez a mentalitás szégyen!!!


bagósok is ilyenek pofátlanul orrodba fújják a füstöt ha nincsenek szabályozva


kutyások is ilyenek sajnos!!!!persze van kivétel de nagyon ritka


sőt olyan is van hogy még ők vannak felháborodva ha nem szereti az ember hogy ezeket a dögöket


Tiszteletbe kell tartani ezt nekik vagy komolyabb törvényi eszközökkel szabályozni őket


Ja és igen nem szeretik mo-ban saját embertársaikat és inkább előbb adnának kutyának enni mint az embereknek.Sajnos ez van szégyen!!!

Itt jó példa az előttem hozzászóló!!!

2012. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 17. válaszoló!


Milyen érdekes, hogy a kutyások normális hangnemben tudnak válaszolni a kérdésre, de rólad - aki 'dögözöl' - mindez nem mondható el...

2012. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%
17: igen,szégyen,csak nem a kutyásokra,hanem az emberi fajra nézve!!!!!
2012. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem szeretem idegenekhez odaengedni a kutyám, egyébként is végig láb mellett jön, ha nem engedem más kutyákkal játszani. Én nem bízom a legtöbb emberben. Szerencsére ő sem az a jópofizós, ember-centrikus kutya, teljesen gazdafüggő.

És nekem is volt már problémám amolyan kutya-gyűlölő emberekkel, de igazából az a legrosszabb, hogy hihetetlenül bunkón képesek beszélni. Nah, ezek után ne várják, hogy én majd kedvesen fogok velük csevegni. Értelmesen is lehet beszélni az emberekkel.

2012. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!