Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem bírják felfogni a...

Miért nem bírják felfogni a kutyások, hogy NEM MINDENKI SZERETI A KUTYÁKAT?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a legtöbb kutyás vissza se hívja a kutyáját, ha az elkezd őrült tempóban rohanni felém...?


Jó, tudom, valószínűleg nem harap meg, de nekem nem kötelességem eltűrni, hogy megszaglásszon/nyaljon/stb a kutya. Aztán meg vérig van sértve a gazda, ha odaüvöltök, hogy hívja vissza és ha nem teszi ("Nem harap a kutyus"), akkor elküldöm melegebb éghajlatra a kutyájával együtt.


2012. febr. 27. 11:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
17 te velem ne példálózz.... aki ilyen gyűlölettel tud beszélni az állatokról, az ne akarja nekem bemesélni, hogy vadidegen emberekkel ő maga Teréz anya. Aki szeret, annak mindegy, hogy Isten melyik teremtményéről van szó.... Te most kipécézted magadnak a kutyásokat, van kit szidni... fogadok, a kismamás oldalon is te uszítasz a kutyák ellen... A kérdezőnek annyiban igaza van, hogy a szabadjára engedett kutya betolakszik az ő magánszférájába. DE nem minden kutyás egyforma, fogd már fel!
2012. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!