Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne jobb panelházba...

Melyik lenne jobb panelházba : bichon havanese vagy yorki? van 2 tesóm egyik 6 a másik 10 és eléggé kutyacincálós fajták .

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Inkább bichon :)
2012. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

egyik se addig ,amíg tesóid nem bánnak finomabban a kutyával

a kistestű kutyák nem szeretik ha nyúzzák őket és oda is kaphatnak úgyhogy előbb a beszélj tesóiddal hogy kell bánni egy kutyával..


amúgy szerintem is havanese

2012. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mindkettő lakáskutya, tehát ha ez lenne az egyetlen szempont, akkor tökéletes választás lenne, de azért remélem, hogy mást is figyelembe vesztek.

A tesókat meg tessék megnevelni, addig meg nem hazavinni kutyát. Nem, ez nem a te feladatod, hanem a szüleidé.

2012. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

szerintem fogadjatok örökbe egyet menhelyről

[link]

[link]

[link]

nagyon meg fogja hálálni nektek.. amúgy ha ynnira fontos hogy fajtiszta legyen akkor elárulom hogy fajtiszta kutyát is lehet hozni menhelyről

de szerintem a keverékek a legaranyosabbak mert azok egyediek éps nincs még1 belőlük:)

2012. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
rájuk nem lehet hatni de erre egyetlen megoldás ha a nap 24 órájában rajta van a szemem és csak a kezemből simogathatják , sok vita lesz belőle de anya is megérti majd hogy ez nem játék de mivel az én kutyám ezért az én felelősségem és mivel én veszem magamnak ezért még anya sem szólhat bele avval a hülye kifogásával hogy én vettem én döntöm el lehet hogy neked vettem de attól a mi kutyánk is , szóval az egyetlen megoldás hogy ha én veszem mert akkor én rendelkezhet afelől hogy odaadom-e a kezükbe vagy sem . nagyon gáz a multkor nem adtam oda neki a telefonomat mert neki is van használja azt és megint elkezte hogy én vettem csak neked adtam stbstb.. pedig basszus névnapomra kaptam akkor az az enyém nem ?!!! na de nem is ez a lényeg hanem ha én veszem akkor nem fogják nyúzni mert rajtam múlik a dolog de hátt nemtudom azért tényleg olyan kéne ami kicsit jobban bírja őket :)
2012. febr. 19. 19:00
 6/18 A kérdező kommentje:
a menhelyen is sokat gondolkoztam de ha nincs menhelyen bár onnan lenne a legjobb mert nembirom a tenyésztőket de ha nincs akkor marad a tenyésztő sajnos :((
2012. febr. 19. 19:01
 7/18 anonim ***** válasza:

Mi bajod a tenyésztőkkel?

Az a "gond", hogy a kutya egy élőlény, nem ide-oda adom plüss állat vagy telefon. Ezt nem lehet ennyivel elintézni, hogy nem adom oda nekik.

Mennyi idős vagy? Nem tudod megvárni, amíg elköltözöl otthonról, ha már a tesókra nem lehet hatni?

2012. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy kutya az élőlény, nem a kisgyerekek játékszere. Semmiképp ne engedd nekik, hogy nyúzzák! Arra ott vannak a műanyag és a plüssjátékok!!!Lehet, hogy akkor tényleg meg kellene várnod, hogy elköltözz. Vagy pedig anyukáddal kellene ezt az egészet megértetni. De egyébként nem is értem ezt a fura gyereknevelési módszert. Nekik mindent lehet mert kicsik? Na mind1.

2012. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A tenyésztőkkel csak annyi bajom van hogy nekik legtöbbször csak a pénz a lényeg persze vannak kivételek és az éppen "hibás" kutyákat elviszik a menhelyre mert az nem jó , pedig az is állat érdekes hogy ha egy gyerek hibás azt nem dobják ki a szülei de ha egy kutya hibás azt máris ki kell rakni mert nemjó . Amúgy a menhelyen nagyon sok a kutya akiket szintén kidobtak otthonról és én csak egy olyanon akarok segíteni . Amellet a tesóimra azért nem lehet hatni mert : 1.még kicsik 2.ők hiszik azt hogy ez csak egy plüsskutya
2012. febr. 19. 19:19
 10/18 anonim ***** válasza:

Uhh. Nagyon nem vagy tisztában a tenyésztő fogalmával, ilyet a szaporítók tesznek, nem a tenyésztők.

Ha érdekel a téma, itt elolvashatod, hogy mi a különbség tenyésztő és szaporító között, épp erről megy a vita.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2685478-szeri..

2012. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!