Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan védhetném meg a kutyáim...

Hogyan védhetném meg a kutyáimat? Lent bővebben, nagyon fontos a segitség!

Figyelt kérdés
Van két kaukázusim, és a környéken ahol lakok megfenyegettek a rosszakaróim, hogy lemérgezik. Mit tehetnék hogy elkerüljem, talán belehetne tanítani, hogy csak éntőlem,meg a családomtól fogadja el az ennivalót, vagy mit tehetnék? Komolyan nem értem mit ártottak azoknak a kutyáim, nem kóborolnak sehova mert erős masszív kerítésünk van,nem is tudnak elmenni az udvarról, az biztos hogy nagyon jó örzőkutyákák és lehet azért akarják lemérgezni? Mit tegyek? nagyon sajnálnám ha tényleg lemérgeznék.
2009. jún. 7. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben tudja bizonyítani,hogy ki fenyegette meg, jeletse fel a rendorségen vagy az ugyészségen, ok már tudni fogják mit kell tenni.
2009. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést, mindenféleképp.
2009. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen be lehet tanítani, hogy csak tőled fogadjanak el ételt kutya iskolában megtudják nekik tanítani, de magad is megtaníthatod csak szükséged lesz segítségre egy idegen személyében aki megpróbálja megetetni. Vannak könyvek kutyakiképzésről akár könyvtárban is találsz onnan is meríthetsz ötletet.

Sok sikert és vigyázz a kutyáidra.

2009. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanilyen okbòl alaszkai malamutot sikerult megtanìtani, hogy csak tolem fogadjon el eledelt, ès a malamut nem a legokosabb kutyafajta. Màrmint elèggè onfeju.

Kell egy idegen, aki ètelt kell neki felkìnàljon, mikozben Te ràparancsolsz, hogy nem szabad. Ezt addig kell ismètelni, amìg màr nem fogadja el senki màstòl, ennek az a hàtulutoje, hogy mèg csalàdtag sem etetheti, csak ès kizàròlag Te. Ha a csalàdtagjaid is etetnèk, attòl osszezavarodik.

Sok sikert!

2009. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jún. 7. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

sürgősen tanítsd be! minél hamarabb annál jobb! vagy tartsd őket távol a kerítéstől! az én kutyámat is megmérgezte az a f*szszopó szomszédunk! plusz még az egyik macskám is megölte!

sajna nem tudram bebizonyítani, de tuti hogy ő volt, más nem lehetett!

2009. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En vagyok az elso hozzászolo. Sajnos olyan gyorsan nem biztos, hogy betanítod a kutyádat, hogy idegentol ne fogadjon el ételt.

A szomszédom kutyatenyészto, a kutyái ketrecben vannak, úgyhogy kozvetlenul senki nem tudja megetetni a kutyáit, mert nem fér hozzájuk, mégis megmérgezték az egyik anyakutyát amelyik éppen szoptatos volt. A kolykei is megdoglottek, az állatorvos mondta, hogy megmérgezték oket.

Ha bedobják a kutyákhoz a mérgezett ételt azt a kutya megeszi, arra nincs megtanítva, hogy a ketrecében talált táplálekot ne egye meg.

Szerintem csak az segít ha feljelented, ha mégis megteszi akkor már van a rendorségnek vagy az ugyészségnek egy egynúsítottja. Az már csak rajtuk múlik,hogy bizonyítság a mérgezést.

2009. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerelj fel álkamerát! lehet kapni kameraházat (ami olyan mint a kamera, csak éppen nem működik), megtévesztésnek és ijesztésnek jó!! és rakd jól látható helyekre!
2009. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem fog foglalkozni vele.CSak még jobban magadra haragítod azokat a büdös cig_nyokat!Engem a volt barátom fenyegetett meg életveszélyesen,de a rendőrség nem csinált vele semmit.Akkor ezzel az üggyel sem fognak.Az állkamera nagyon jó ötlet,csak senki SENKI ne tudja hogy áll, mert ezek a pletykák nagyon gyorsan terjednek,és akkor csak felesleges pénzkidobás volt az egész!!!!!!!!!
2009. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!