Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak új otthont kéne...

A kutyámnak új otthont kéne keresnem szerintetek hol kéne próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Nem szívesen teszem, meg kell hogy váljak a kutyámtól. Leginkább vidékre egy nagy telekre kéne vinni, mert nagyon nagy a mozgásigénye.

2012. febr. 27. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Első körben ismerősök, rokonok között kérdezz körbe, hátha valaki be tudja fogadni, és akkor mégiscsak ismerősnél lesz. Egyébként meg hirdetőportálok, kutyás fórumok, közösségi oldalak. Miért kell megválnod tőle?
2012. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sok kisebb oka is van. De a legfőbbek, hogy nincs rá elég időm, és szeret szökni. + van a családban aki elég sokat foglalkozik vele csak nem kutyaként tekint rá, ezért nem a megfelelő nevelést kapja tőle. Én meg másra nevelném amikor van rá időm, de inkább nem mert akkor csak nagyon összezavarnám szegényt. Egyébként nagyon aranyos, játékos, kutyus. Nem szívesen válok meg tőle, de neki is, és a családnak is jobb lenne.
2012. febr. 28. 00:08
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Szegény:( Ne haragudj, hogy ezt mondom, de neki semmi esetre sem lenne jobb. Gondolom szeret titeket nagyon, aztán egyik napról a másikra eltűnik a gazdi, és idegenek között találja magát:/ Én inkább eladnám mindenem, minthogy a kutyámtól meg kelljen válnom, hiszem 100%-osan rám van utalva. Szerintem gondold ezt át! De ha mindenképpen meg akarsz válni tőle, legalább ne engedd szabadon, ne bántsd vagy ne add be menhelyre...:/
2012. febr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Expressz.hu ingyenes rakj fel képet róla! Vagy Facebookon oszd meg menhelyek oldalán hátha valaki tovább adja vagy nézi...
2012. febr. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Menhelyre semmiképpen nem viszem (onnan hoztuk el) És jobb lenne neki egy nagyobb vidéki telken.
2012. febr. 28. 01:12
 6/16 A kérdező kommentje:
És szabadon nem engedném soha, sajnos megy magától. mert itt a környéken kóborolt mielőtt elvitték telepre, és onnan visszahoztuk. És vágyik hogy megint kint lehessen szabadon, egyedül. Ezért szökik. Bántani meg nem is tudnám bántani, mert nincs hozzá szívem. De jelzésképpen ha nagyon rossz dolgot csinál, akkor meglegyintem.
2012. febr. 28. 01:16
 7/16 anonim ***** válasza:
Próbáltátok már rendszeresen sétálni vinni, vagy arra sincs kapacitás? A szökésen meg más dolgokon is rengeteget segíthet.
2012. febr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"szeret szökni" AKKOR SÉTÁLTASD ÉS CSINÁLD MEG A KERÍTÉST

ha pedig panelban laksz, érdekes körülmények lehetnek ha meg tud szökni......

2012. febr. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért a menhelyt ugye értesítetted, hogy mi a terved?
2012. febr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tisztem ítélkezni, de nem tudom h minek hoztad el, ha ennyi és ilyen apró problémánál feladod.


A másik, amit Z.O.L. is írt, h a menhelyet köteles vagy értesíteni. (fognak neked örülni)


Sétálni kell és nem szökik, meg kell csinálni a kerítést, és nem szökik. Nevelni kell és nincs probléma, a családtaggal meg beszélni. Talán nem a kutya a hibás azért, mert hülye a gazdája...

2012. febr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!