Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a (még...

Hogyan tanítsam meg a (még nem szobatiszta) kutyámnak, hogy csak fűre szabad kakilni? Plussz lehet olyat, hogy jelez mielőtt szeretné és akkor esetleg arrébb viszem ahol jobb?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen pillanatok azok amikor bolt előtt,étterem,kajálda,előtt jön rá és kész :(

+Iszonyatosan kellemetlen és égő.

segítsetek!


2012. febr. 23. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor lementek addig ne vidd betonra, amíg nem végezte el a dolgát. (csak fűvön vidd)

Amikor kakil utána jutifalat, nagy örülés.

Egyébként nem olyan kellemetlen az, ha utána összeszeded, akkor nem történt semmi extra, végülis konkrétan nem mondhatod meg a kutyának, hogy hova végezze a dolgát, csak összetakarítani tudsz.

2012. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Összeszedem én,de nagyon égő volt ma a nyitott ajtójú gyrosos előtt...:(
2012. febr. 23. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is tud nagyon nem jó pillanatokban kakilni a kutyusom, de hidd el, hogy akkor lenne csak égő, ha nem szednéd össze. Én pl. ha ilyet látok, akkor nem az jut eszembe, hogy "milyen gusztustalan és hogy lehet ilyet csinálni?", hanem, hogy végre egy normális gazdi, aki nem hagyja ott a végterméket.:) Nagyon sokan még erre sem képesek.

De ha téged mégis nagyon zavar szerintem nem kell aggódnod, mert idővel az enyém is rászokott a fűre, pedig nem tanítottam neki. Az az első mikor lemegyünk, hogy szalad a fűre és végzi a dolgát.:) Szerintem csak annyit kellene csinálni, hogy amíg nem végezte el a dolgát nem jöttök le a fűről és egy idő után ez lesz neki a természetes, csak idő kérdése. Sok sikert!:)

2012. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Akkor kaja után futok vele a füves részig!:D
2012. febr. 23. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!