Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha 11 hetes most a kiskutyám...

Ha 11 hetes most a kiskutyám elvihetem már most állatorvoshoz beadatni az utolsó oltását a veszettség ellen?

Figyelt kérdés
Jövőhéten hazafogok látogatni szüleimhez akkor 12 hetes és arrafele nem nagyon ismerek állatorvosokat, az itteniben meg nagyon-nagyon megbízom, az idősebb kutyámnál is rengeteget segített. Nem lesz gond ha mondjuk egy héttel hamarább kapja meg?
2012. febr. 29. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Alap immunizáláskor kell mindenből az ismétlő, mert csak akkor kap a kutya egy évig tartó védettséget, egy oltás nem oltás. Sőt, mondok jobbat: a leptospirózis ellen csak akkor kap a felnőtt kutya is kb. 100%-os védettséget, ha évente 2x, félévente oltják ellene!
2012. febr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerinted. És mint írtam, én is ismételtetek. De nem minden állatorvos ismétli az első oltásokat.

Hozzáteszem az egyik kutyám nem kapott parvo oltást (nem örültem neki, de külföldről hoztam, nem mindenhol úgy oltanak, mint itthon). A dokink azt mondta, akkor a parvot 3 hónapos kora után kapja és ebben az esetben nem kellett ismételni.

2012. febr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csakhogy ő még nincs 3 hónapos sem... A mostani 2 db oltása hosszú távon semmit sem ér. Úgyhogy tessék elzarándokolni az orvoshoz és kérni még 1 parvót és 1 kombináltat.
2012. febr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, ebben egyetértek.
2012. febr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!