Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lesz a kutyusomnak?

Baja lesz a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Anyu romlott ételt adott neki amig suliba voltam,nagyon félek,hogy baja lesz..2honapos még kicsi...:S
2012. márc. 2. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. De anyukád miért ilyen "jó fej"?
2012. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Hányás, hasmenés, ha számára is romlott volt. Ha megtörténik, orvos, mert igen kicsi még a kutya, könnyen bélgyulladás lehet belőle. Figyeljétek.
2012. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a kutyának is romlott volt. A kutyák gyomra erősebb, megemésztik a maradékot is. Nem azt mondom, hogy tömjétek penészes kajával, de a nyers húst, ilyesmiket megeszi. De mivel kicsi, gyenge gyomra van, ezért veszélyesebb. Anyukád meg gondolkozzon, és gondoljon bele, hogy egy kutya olyan mint egy ember. Ő se enné meg a romlott ételt
2012. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kutyának a dögtől sem lesz semmi baja, jó esetben. 1-2 napos kajától vagy nem tudom mennyi, annyitól meg semmi baja nem lesz.
2012. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. az én kutyám két napja egy döglött patkányt evett meg, ember ürülékkel egyetemben. Nem lett semmi baja! Fél éves!
2012. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!