Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hós vizsla magasabb egy 4...

4 hós vizsla magasabb egy 4 hós goldentől?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen vizsla? Magyar, olasz, angol, német, francia, dán, cseh, weimari, dupuy-i, auvergne-i, gascogne-i-francia? Esetleg drenti, belga, burgosi, bourbonne-i, griffon, portugál, saint germaine-i vizsláról beszélsz?
2012. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a vizsla magasabb, de a golden erősebb ha azonos paraméterű kölykökről van szó.
2012. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Valamennyire eltérő a kutyák fejlődési üteme. Ha a vizsla egy héttel hamarabb kezdett el nyúlni, akkor nyilván ő lesz a magasabb, de ha a golden idősebb másfél héttel, akkor meg lehet, hogy ő előzi be.
2012. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, 2 hibát is vétettem. 1. lemaradt a fajta teljes neve, 2. elírtam egy számot. Tehát korrigálok!

1. Magyar vizsla

2. 4 hós magyar vizsla és 3 hós labrador. De kb 10 cm-vel magasabb a vizsla és mind a kettő szuka.

És szerintetek 3 hónapos egy hetesen a 8200 g a labrador lánynak ok?

2012. márc. 3. 08:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Sőt 3-at, nem is golden, hanem labrador :DDD Habár az felépítésében megegyezik.
2012. márc. 3. 08:25
 6/8 anonim ***** válasza:

"De kb 10 cm-vel magasabb a vizsla és mind a kettő szuka."

Megválaszoltad magadnak a kérdést, magasabb a vizsla.

2012. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem mondod?
2012. márc. 3. 13:16
 8/8 anonim ***** válasza:
De.
2012. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!