Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta volt az első...

Milyen fajta volt az első kutyátok?

Figyelt kérdés

csak érdeklődök.


köszi


2012. márc. 3. 07:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Tacskó, 16 évet élt.
2012. márc. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

A legelső akire emlékszem, kiskoromból, Burkus, egy hatalmas komondor volt. Ha csóválta a farkát, felborított :)) Betegségben pusztult el. Utána volt pár kutyánk, a szüleimnél most egy puli van.


Én egy éve élek együtt a vőlegényemmel, ha úgy számoljuk a saját kutyát, akkor mudi, két fél éves ördögfiókánk van, persze törzskönyvesek, hiszen nem drága fajta még így sem, szaporítókat nem támogatunk, inkább egy tenyésztőt, hiszen nem sokan vannak.

[link]

2012. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Rossz gazdáktól elvett, rendszeresen vert németjuhász kanocska. Annyira ragaszkodott hozzánk, hogy a kutyabiztos kerítésen átverekedve magát kiszökött utánunk és elütötte egy autó. Sajnos nem lehetett megmenteni.:( Ez már kb. 16 éve volt.
2012. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Skótjuhász. 8 évesen sajnos el kellett altatni. Kétszer műtötték emlőrákkal, aztán már menthetetlen volt. :(


Akkor még gyerek voltam. A következő szintén skótjuhász és egy befogadott keverék. Mindkettő ivartalanított. Most 12 és 13 évesek, öreglányok már, de semmi bajuk. :)

2012. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem egy pekingi palotakutya keverékem volt, menhelyes:)
2012. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Egy kis keverék, valami vadászkutya-féle lehetett, 4 éves voltam, mikor meghalt:(
2012. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
akita inu, most hat hónapos :)
2012. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

köszönöm

Az akita inu az nagyon kemény elválalás lehetett

2012. márc. 3. 10:32
 19/27 anonim ***** válasza:

szülőknél kiskoromban egy szuka KÁJ, aki 2 évesen egy i.ióta gazdától került hozzánk.


most 21 éves vagyok és van 4 saját kutyám:

2 keverék, egy holland juhász és egy kan KÁJ

2012. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Az első kutyám border collie, még mindig él, most 8 éves, gyakorlatilag együtt cseperedtünk felnőtté. :) Ő igazi jó öreg cimbivé vált, bár gyorsan rájöttünk, hogy első kutyának nem éppen a legideálisabb választás, node mit lehet tenni, már a szívünkhöz nőtt első pillanattól fogva! :)

Aztán nesze neked tapasztalat tavaly ilyenkor érkezett hozzánk még egy border, ő igazi kis cinkos társ, 1 éves. :)

2012. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!