Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szereti a 3hónapos...

Miért nem szereti a 3hónapos kutyám a Royal Canint?

Figyelt kérdés
szeretném azzal etetni,mert nagyon sok jót hallottam róla.Mit csináljak,hogy megszeresse?
2008. ápr. 10. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán ismeretlen neki. Próbáld keverni 50-50% arányban a régi eledelével, majd fokozatosan növeld az arányát!
2008. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tegyél rá kicsi húslevest, natúrjoghurtot, áztasd be, keverj hozzá nagyon pici konzervet.
2008. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én még csak rosszat hallottam a Royal-ról.

álítólag túl gyorsan nőnek tőle a kutyák, és ezért gyengék lesznek a csontjaik a testükhöz, és ez nem kis gondokhoz szoktak vezetni.

Ráasul azt hiszem még olyan dolgok is vannak benne (mint sok már kutyatápban) mint pl a szója mit a kutya nem is tud emészteni.

Szeritnem Happy Dog a nyerő, és abból van is olyan ízválaszték amiből biztos megtalálod ami a kutyádnak ízleni fog.

Amugy a száraz tápot le lehet önteni bármivel, vízzel, levessel, maradékkal öszekeverni, hogy jobban csússzon, csak erről már nehéz későbbiekben leszoktatni a kutyát :)

Végig csináltam, volt már porcleválás miatt műtéte a kutyámnak 6-8 hónaposan (gyors növekedéstől), és volt már finnyás kutyám is, mostani is az, pedig szinte csak tápot kap, de amint megismerte (nem általam) a maradékok, és csirke ízét... hát jött hasmenés, és perze azóta (3 éve) a finnyáskodás, a vágyakozás az emberi koszt után. és szinte minden esetben le kell öntenem (vagy úgy kell csinálnom mintha leönteném) a tápját valamivel (vízzel, levessel, kis rizst kell hozzá tennem, vagy egy szelet sajtot stb), akkor az egészet jóízűen befalja :)

2008. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is azt hallottam,h nagyon sok a szója benne.én is vettem,megette,de többet nem veszek,a freesnapfban van nagyon sok jó kaja nekik!
2008. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó előtti hozzászóló.

Jók a kutyás boltok, de ha tudsz tenyésztőtől vásárolni, akkor lehet még olcsóbban is, csak tipp.

2008. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
a mi kutyusunk egyenesen undorodott tole,de amiota kicsi husilevesket,turot vagy vmi+finomsagot kap hozza,azota megeszi...
2008. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget,összekevertem a régi eledelével és úgy megeszi. ma volt az első nap h nem kevertem, és mind befalta:)
2008. ápr. 16. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:
SZerintem probáld ki a ROYAL vodkát az biztos be fog jönni neki
2008. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kevés benne az ízfokozó, ezért kevésbé szeretik a kutyák de tényleg kiváló minőségű táp. Arra kell figyelni, hogy a megfelelő fajtát kapja, mivel nagyon sokféle van. Kipróbálhatod még a kevésbé drága de szintén kiváló ACANA vagy FLATAZOR tápokat. Menhelyen dolgozom, szóval nem egy kutyán próbáltam és váltak be ezek a tápok.
2009. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!