Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemrég kentem be havanese...

Nemrég kentem be havanese kutyámat advantix-al, és azóta csak fekszik. Mitől lehet rá ilyen hatással?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőr irritáció sztem nemsoká elmúli, ha nem vidd el a dokihoz
2009. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy azóta csak fekszik? Órák vagy napok óta? Fel lehet kelteni onnan, eszik, iszik, esetleg fájlalja valamijét? A méretének megfelelő adagot kapott? Lenyalogatta magáról? Egyszerűen ki is fáradhatott valamitől, nem kell rögtön rémeket látni, de ha már kérdezel, akkor pontosabb adatokat légyszi. Távgyógyítani amúgy sem lehet, de ennyiből még tippelni is nehéz.
2009. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerencsére már jól van. Azt az adagot kapta,amit kellett. Nem nyalta le. Elvittük állatorvoshoz és azt mondta,hogy allergiás vmelyik összetevőjére.

(csak feküdt egész este,ha meg rászedtük,hogy álljon fel akkor néha rángatózott)

2009. jún. 10. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!