Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Indokolja valami hogy ivartala...

Indokolja valami hogy ivartalaníttassam 10 hónapos kan havanese kutyámat?

Figyelt kérdés
A kutyus lakásban van tarva természetesen, a tüzelő szukák nem érdeklik, nem jelölget a lakásban. Ajánlatos mégis ivartalaníttatni? Kanokkal is barátságos. Nem tudom így érdemes-e....
2009. júl. 14. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges. Semmi nem indokolja. Inkább nősténynél javasolt, ha nem akarnak kiskutyát, több probléma is kivédhető vele. De kan kutyánál nem kell.
2009. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Már hogyne kéne!lehet,hogy most ilyen,az én kutyum is ilyen volt 2 éves koráig.Ez még simán változhat.Nem beszélve a betegségekről.Általában 2-3 évvel többet élnek az ivartalanított kutyák.És ha pl egy szuka nincs ivartalanítva,lehet hogy neki lesznek kölykei,de azért szerintem ezt nem így kell felfogni,hogy áá úgyis neki lesz vele baja.Ha kutyát tart valaki,akár kant akár szukát akkor azért vállaljon felelősséget.


De hát te tudod!Jó kutyázást!

2009. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!