Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb.4,5 hónapos keverékem...

Kb.4,5 hónapos keverékem mindent szétrág, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kölyök németjuhász-husky-ésmégnemtudjukmi keverék kislányunk,aki ha egyedül van hagyva,akár 10 percre is,rombol,mindent szétszed.Utánaolvastam itt a gyk-n is ennek a témának.Sok mindent kipróbáltunk,amíg dolgozunk.bezártuk a fürdőszobába,mentesítettük ahelyiséget a szétszedhető dolgoktól(tusfürdő.törülköző stb),de számtalan wckefe,felmosófej így is megjárta.mára pedig lerágta a jól eldugott mosógép-villásdugót és a kifolyócsövet.Tényleg minden el lett előle tüntetve.kapott járékot,flakont,műcsontot,de semmi hatás.Kezdem azt hinni,élvezi,ha rombolhat.Nem használ neki a hangos szidás,a pofaszorítás,adott pillanatban elszégyelli magát,és annyi.Mit lehetne még tenni?Nem egy öröm minden nap üresre pucolni a fürdőszobát,másnap meg visszapakolni a használati tárgyakat.De ugyanígy lopja a szemetet,átrágta magát a szomszédhoz a kerítésen...Mit tegyünk???Köszönöm előre is!!
2012. márc. 4. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Tűrj, majd kinövi.

Amúgy a legfontosabb, hogy jól ki legyen fárasztva mielőtt egyedül marad otthon, akkor nem lesz kedve rombolni. Persze, tudom milyen nehéz kifársztani egy kölyökkutyát. Később majd könnyebb lesz. Régen nekem is fel kellett kelni 5kor, hogy vigyem futattni munka előtt, másképp rombolt, mostmár semmi, ki se bújuk az ágyból délutánig.

2012. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem amikor rajta kapod valami büntetés kell neki. pl gyengén ráütni az orrára. nekem így szokott le.
2012. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!