Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem engedi a német...

Miért nem engedi a német juhászunk? /többi lent/

Figyelt kérdés

Van egy 11 éves német juhászunk!

Nagyon szertette a papámat aki 2 hete elhunyt. Mindig fésülgette. Most éppen vedlik és nem engedi hogy ki keféljük! Nem szeretném erőltetni ne hogy megharapjon ellenünk forduljon! Hogyan csináljam??? PLs segítsetek!


2012. márc. 4. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?fiu lany?
2012. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Tudod, a németjuhász - attól még, hogy "családi kutya - ún. "egyemberes kutya"

magyarán kiválaszt 1 személyt a családból, akinek engedelmeskedik, akire igazán hallgat, akit falkavezérnek tekint

2012. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg a ti kutyátoknak a papád volt ez a bizonyos személy
2012. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól még meg kell fésülni. Tegyél rá szájkosarat, ha félsz tőle, és határozottan de kedvesen fésüld meg!
2012. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! Igen ez lehet a probléma hogy őt választotta ki nincs valami az a kesztyűs kefe van olyan??
2012. márc. 4. 18:03
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Német juhászt fésűvel, vagy gereblyével tudsz igazán kifésülni. Egy családi kutyától miért kell félni? Egyáltalán nem ismer a kutya Téged?
2012. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ismer meg régen játszottam is vele! Én nem félek tőle de van egy hugom és mindig a nyomban jár ő is fésülni szeretné és félek hogy valami baj lesz :S
2012. márc. 4. 19:46
 8/12 A kérdező kommentje:
lehet hogy egy hajkerét széd szedek és rá ragasztom a keztyűre és ugy meg csinem majd holnap :S
2012. márc. 4. 19:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Idős a kutya. Ha nem volt hozzá szokva a húgodhoz, nem is kell most már erőltetni. A húgod pedig vegye tudomásul, a kutya nem játékszer.
2012. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akin megérzi a kételkedést, annak vissza fog állni.Azért nem ajánlom, hogy a húgod fésülje.

Üljetek le elé és szépen a fésűvel a kézben várjátok meg míg kezdeményez.Finoman és nem erőltetve mutassátok neki a fésűt, lassacskán bele fog nyugodni a fésű látványába.Beszéljetek hozzá közben!

Nem jó ötlet a szájkosár most nála szerintem!

2012. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!