Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan gazdi aki csak...

Van olyan gazdi aki csak száraz táppal eteti a kutyáját?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy a száraz táp a mérvadó,és csak néha néha kap mást.Szerintetek az jó,ha többnyire csak száraz tápot kap fajtától független?
2012. márc. 4. 19:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Én főleg száraz táppal etetem, csak ritkán kap mást, megvan benne minden amire szüksége van, és több ízben is lehet kapni. Ráadásul a kutyám oda van egy bizonyos márkáért, már ha zacskóját meglátja pattog az örömtől, remegve várja hogy felbontsam a zacskót végre :)

Nem mellékesen a szájszaga is sokkal jobb így.

2012. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Általában a kutyáim tápot esznek. Néha van egy kis maradék amit adok nekik de azt is táppal keverve ill. a konzervet is így....
2012. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen nem csak tápot kapnak, a gyerekemet sem tömném csak szintetikusan előállított vitaminokkal.
2012. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
13%
Igen ismerek ilyen szerencsétlen kutyát, és marhára nem jó. lehet hogy jobba szájszaga meg lehet hogy a pénztárcának így jó csak akkor nem érzik a gazdik az eredményt mikor szerencsétlen kutya üríteni akar, mert kőkemény szerencsétlen végterméke vagy legalábbis idővel az lesz. Ha mást nem legalább konzerves kutyakaját kéne neki adni minden nap, a száraz kaja kb annyit ér nekik mint ha az ember chipsen élne csak vitaminokkal bombázva.
2012. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Akiteki ***** válasza:
86%
18 éve száraz tápot esznek a kutyáim. Előfordul, hogy nem érkezik meg időben a táp, vagy a múltkor kaptam egy étteremben vagy 40 kiló nyesedéket, akkor kapnak husit. Igen, jó nekik, hogy mindig egyforma minőséget kapnak.
2012. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igen,pont emiatt kérdezem.Akkor felváltva etethetem táp,konzerv,és házi koszt?Egyszer ezt,egyszer azt?
2012. márc. 4. 19:32
 7/29 anonim ***** válasza:
67%

19:29 láthatóan nem tudod miről beszélsz, mert hülyeségeket hordasz össze. Jó a pénztárcának? te se jártál még kutyaboltban nyilván, 10k táp 6-10ezer jobb márka és ez 4-5 napra elég a kutyámnak.

A széklete pedig ha 6 év alatt nem lett kőkemény had feltételezem hogy a táp miatt nem is lesz.

A kutyaorvosom szerint tökéletes fizikai állapotban van és nagyon aktív tanulékony kutya. És ő is azt ajánlja hogy ne etessem minden félre otthoni maradékkal, a kutya nem disznó, én azokat sajnálom akiket ilyennel etetnek.

Más az emésztésük mint az embernek nem lehet azon tartani amit mi eszünk.

2012. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én igen csak azzal, meg vagyok elégedve ő is szereti.
2012. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
28%

Szerinted aki nem táppal etet, az mind maradékot ad a kutyának?

Én gondosan összeállított házikoszttal etetek, kb. ugyanaz, mint a táp, csak nem laboratóriumban, szintetikusan előállított vitaminokat kapnak.

2012. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
az enyém nem szereti a tápot, pedig royal caninról, meg eucanubáról beszélünk. ezért főzök is neki, különben sosem enne egy jóízűt. a főtt étel, amit kap, külön neki készül, fűszermentes és benne van minden tápanyag, ami neki kell. a vicc az, h kb ugyanaz, ami a tápban is, de ebben a formában habzsolja, abban meg annyit eszik csak belőle, h épp éhen ne haljon :)
2012. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!