Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vehetném rá a szüleimet...

Hogy vehetném rá a szüleimet hogy legyen még 1 kiskutyánk? (lent)

Figyelt kérdés
Van 1 kutyánk, és kezd öregedni. Jó lenne még 1 mellé, de a nagyanyámékkal lakunk együtt és ők nem nagyon díjazzák. És irtó jó lenne. Tanítgatnám, játszanék mind a kettőjükkel meg hát lenne még 1 ház őrző. Help!:)
2012. márc. 5. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
sehogy.
2012. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz
2012. márc. 5. 19:42
 3/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Kutyákkal kapcsolatban esetleg kaphatsz tanácsot, a szülőneveléshez sajnos nem értünk.
2012. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sajnos nekem is hasonlo problémám van . nekünk nemrég bvolt 1 kutyánk de mivel edte a tyúkokat , galambokat ezért amikor nem voltam ithon a szüleim lepasszolták valakinek akit nemm is ismerek és ahányszor csak mondom h tanultam a hibábol, gondozni fogom n, nem ántaná a kistesoma mindig ugyanaszt a választ kapom : NEM ,és ez végleges pedig én is 3 éve könyörgök és mindig ezt a választ kapom szoval hogy ha teis régota kéred akkor sajnos nekem is azt kell mondanom h sehogy...
2012. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, és utolsó válaszoló. Nem tudom mennyi idősek vagytok, de ameddig nincs saját lakásotok keresetetetek, sehogy. Egy kutya tartása nem rövid időre szól, min. 10 évig élnek, de inkább hosszabb ideig. Ha bármi anyagi nehézség merül fel, a szüleitek/nagyszüleitek állják a költségeket. Az sem derül ki egyikőtök írásából sem, hogy miben változtatok, hogy alkalmasabbak legyetek, egy kutya tartására. Egy kutyával mindog minden nap foglalkozni kell, akkor is ha épp hulla dáradt vagy. Az hogy megtanítod az alap engedelmességre, eteted, szeretgeted, édeskevés. Pláne, ha mint az utolsó írta ette a tyúkokat. Ha ennyire szeretnétek kutyát menjetek el egy közeli menhelyre önkéntesnek, vagy vigyétek el a szomszéd kutyáját rendszeresen sétálni. Akkor legalább látják, komolyan gondoljátok, hogy kutyát szeretnétek.
2022. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!