Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy legyen kiskutyánk?

Figyelt kérdés

Német spiccet szeretnék,meg nővérem is,de a szüleim nem engedik....pedig én venném meg,és én gondoskodnék róla,de azt mondják hogy majd ha saját lakásm lesz...

hgyan győzzem meg hogy tényleg foglalkozom majd vele?


2009. aug. 1. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
van most kutyátok?
2009. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Miért nem engedik meg a szüleid??Biztos van valami okok.

Kicsit írd jobban körül.

2009. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Kutyust csak akkor vegyél ha mindenki szeretné annyira, mint te és a nővéred. Ha szüleid nem akarnak kutyát a lakásukban,azt el kell fogadnod.

Mivel lakásban laksz valószinüleg a szomszédok beleegyezése is kellene (ez ebrendelet függő, minden településen más szabályok érvényesek).

Én is ebben a cipőben vagyok most, mégsem esek kétségbe. Addig igyekszem művelődni, hogy minél jobb gazdája tudjak lenni lehendő kutyusumnak.

2009. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Igazuk van hogy nem engedik. Nálunk is így kezdődött, aztán mindig volt valami elfoglaltság, ami miatt ránk hárult a kutya. Pedig ment az esküdözés, hogy azt sem fogjuk észrevenni, hogy kutya van.
2009. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én 15,nővérem 20

amúgy kertes házban lakunk...

és kköszönöm a válaszokat:)

2009. aug. 1. 21:42
 6/12 A kérdező kommentje:
jah van kutyánk,csak kint :S
2009. aug. 1. 21:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Húú nálunk is ez volt! Én is megígértem mindent, hogy nekik a kisujjukat nem kell megmozdítani, csak a kaját vegyék megxD bele is mentek a végén, még abban is, hogy lakásban legyen eleinte. Szegénykép:D Szereztem magunknak egy rettenetesen hiperaktív kuyustxD mindent szétrágott, kitépett, borzasztó volt. most már hál' istennek nincs vele baj, csak ugrál, ugatós és rohan egész nap. Mégis az egész család(kezdeti tiltakozás ellenére)nagyon megszerette, még így is. Ezt csak azért írtam le, hogy hagyj nekik időt, de azért rágd a fülüket mindennap! Előbb-utóbb űgyis belemennek, és megszeretik:)) De azért igyekezz nyugodt kutyust választani:D
2009. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves 21:35-s!

Nem mindenhol van ez így,hogy elfelejtkeznek a kutyáról!

Én 17éves vagyok, és jelenleg két kutyám van,mindkettőt én hoztam haza,mentettek. Énis megígértem,hogy etetem őket,összeszedem a kakijukat,nevelem Őket! De én úgy gondolom be is tartottam, mert anyáéknak a simogatáson és a játékon kívül nem sok gondjuk van velük:) Mindent megkapnak, nevelve vannak, elég keményen(nincs rájuk hagyva minden, de a legnagyobb bántásom az volt,hogy újsággal rácsaptam a fenekükre). Nem vagyok az erőszak híve.

Szóval nem kell általánosítani,nem mindenki ilyen. Én rajongásig imáfom őket,rengeteget vagyok velük.

Azért persze előfordul olyan is,hogy nem foglalkozik vele, mert az egyik kutyámat tesóm a magáénak gondolja, csak ha mondom,hogy foglalkozzon vele,vegyen neki kaját, mi a válasz(?): "El ne képzeld már,hogy én erre töltöm az időm vagy összeszedem a kakiját! Nekem csak arra kell,hogy simogassam!"

Pedig Ő majd 20éves,és ilyen...

2009. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a nővérem akart egy kiskutyát (otthon volt még 3) persze szüleink nem akarták, mi sem.. de a nővérem igen.. megvette hazahozta.. és mindenki megszerette.. nem is volt balhé belőle, mert ugye milyen aranyos egy kiskutya..:D

próbáld meggyőzni őket,mutass képeket nekik, egy idő után meglágyulnak.

2009. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy hétbe került meggyőzni őket, pedig nagyon nem akarta anyám, de képeket mutogattam neki meg áradoztam róla, végén azt mondta jól van, csak fogjam már be. Feltétel: te kutyád, mindent te csinálsz! És ez így helyes. Én is csinálok mindent, de aztán anyám nem bírta ki, neki is meg kellett fésülnie:) és még egyszer, még egyszer:D

De alap, hogy én foglalkozok vele.

2009. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!