Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vinnétek haza...

Milyen kutyát vinnétek haza ha lehetne? Rottweiler, Stafford, pitt, Németjuhász, Kaukázusi, vagy, Csivava?

Figyelt kérdés
Ezek közül választhatok nyáron.

2012. márc. 5. 22:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Németjuhász
2012. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Rottweiler!!!

(Első kutyám roti volt, sajnos decemberben 2 évesen el kellett altatni.) :(

2012. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
De most komolyan ennyi hülye van?? Én egy kérdést feltettem valaki válaszolt rá hogy mit vinne haza más nem csak irja a hülyeséget (nem az volt a kérdés hogy ti mit gondoltok a kérdésemről)!Köszi annak aki letudta írni hogy melyiket vinné haza.:)
2012. márc. 6. 18:06
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mekkora tapló vagy!


Segíteni akarunk, vadidegenként rád szánunk jó pár percet az életünkből, mert a kérdésed önmagában értelmetlen, erre ennyit tudsz kiköhögni.


Vigyed a kaukázusit, remélem egy szép napon odakap.

2012. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
ahogy látom a végén letudtad írni hogy Kaukázusi de látszik hülye vagy én azt egy szóval sem írtam hogy azt visszem haza amit ti irtok egy kérdés volt csak de te hülye vagy még ezt se fogod fel?? Milyen a bőrszined??
2012. márc. 6. 23:25
 16/27 anonim ***** válasza:
Egyszer már kimoderáltak, de mégyegyszer leírom! Az őstulok stílusod alapján tuti, hogy te a staffordot választod!
2012. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D:D:D:D jóvan akkó majd monnyad méket választottd joú? oszt akkó majd megmonnyuk mé ne aztat!:D:D:D:D

te kis vicces majom.

legalább röhögtem egy jót.

2012. márc. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Visszatérve az eredeti témához én mindenképpen csivavát választanék, már van is kettő és imádom őket.
2012. márc. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Cigány vagy kérdező?
2012. márc. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Te meleg vagy??
2012. márc. 7. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!