Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vinnétek haza...

Milyen kutyát vinnétek haza ha lehetne? Rottweiler, Stafford, pitt, Németjuhász, Kaukázusi, vagy, Csivava?

Figyelt kérdés
Ezek közül választhatok nyáron.

2012. márc. 5. 22:00
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Német juhászt mert az nagyon tanulékony és jól lhet vele bánni! És még aranyos is!
2012. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Eskü benne vagy a 4 legértelmesebb emberben válaszoltál a kérdésemre.
2012. márc. 8. 20:01
 23/27 anonim ***** válasza:

En egy rotit vagy egy nemet juhaszt.

Nagyon szeretem ezt a ket fajtat!

Mindig is vagytam egy rotira vagy egy nemet juhaszra,de sajnos egyelore meg nem kaphatok...

2012. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy Rotit vagy csivavát, tom h a kettő teljesen üti egymást, de te sem tehecc róla, h ezek teccenek neked, kül nem értem, hogy miért kell téged igy kioktatniuk, hogy teljesen különbözők a kutyafajok.. Sztem ne törődj velük, mert pl, nekem is több féle kutya tetszik és az attól függ, hogy milyen oldalról nézed a fajtákat.

Pl: roti-imádom a nagy termetű kutyákat, és nagy a kertünk is, ott jól el lenne, de ez a kutya nagy termete miatt sok helyen nem fogadható el és sok baj van vele

csivava-nagyon aranyos, szinte mindenhol elfér, de ez egy szobakutya(anyám kinyirna miatta) és olyan kerítés kell, ahol nincs olyan kis rés, ahol kiférne..

2012. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Csivava az nagyon jó, azt hittem, hogy csak kényeztetni jó, de nekem most ősszel lett, és teljesen úgy viselkedik mint egy foxi! A welshünk meg, aki terrier, szégyellheti magát mellette! Tündéri, vicces, legjátékosabb , és ráadásul úgy tanul, pedig kölyök, hogy 3madszorra csinálja is amit mondassz, ráadásul veled aludhat és nem büdös, koszos. Nagyon kompakt :DD
2012. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 candykiller válasza:
csivavaa.*o*<33
2012. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
semelyiket mindegyik nem olyan barátságos. én a golden retrivert mondom berni pásztor puli komondor ha sok időd van rá akkor borden collit is.
2013. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!