Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kakievésről?

Hogy szoktassam le a kakievésről?

Figyelt kérdés
2 napja van nálam egy kutyus, 10 hetes. A nagy kutyám végtermékét lelkesen fogyasztaná. Folyton mennem kell utánuk, mert ha a nagy letesz egy csomagot,a kicsi már eszi is. Miért csinálja ezt? Volt már jópár kutyám,de még sosem láttam ilyet. Hogyan tudnám leszoktatni róla?
2012. márc. 6. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk a macskáét ette rendszeresen.

Állítólag tápanyaghiány miatt csinálják, tápot váltottunk, rendszeresen kapott gyümölcsöt, zöldséget, rizst, mindent, amit a tenyésztő és az állatorvos mondott, mégsem hagyta abba.

2012. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 petrusi ***** válasza:
Az állatok végtermékében rengeteg emésztetlen vitamin és tápanyag van.Ezért eszi mindig. Nem nagyon tudsz neki mit csinálni, esetleg, ha meglátod, hogy ezt csinálja, akkor azt mondod hogy fúj, vagy nem szabad és ráütsz az orrára. Jobbat nem tudok mondani.
2012. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél neki Bérescseppet pl. [link]


Valószínű így próbálja pótolni azokat a vitaminokat, amikhez nem jut hozzá.

2012. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ette, az orvos azt mondta, hogy vitamin és/vagy ásványianyag hiány miatt csinálják a kutyák. Írt föl neki multivitamin-t (amiben szinte minden van), illetve tanácsolta, hogy tartsam szemmel, és nézzem mit csinál. ha látom hogy enné, akkor tiltsam meg neki, kb két hét alatt abbahagyta.
2012. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez nem baj, ahogy az előző válaszokban voltak, azért, mert sok bennük a ,,vitamin" ! Én kutyám is mindig megeszi, sőt valamikor mikor betegvolt és hányt egyet megette a hányását.:(( De az orvos nálam azt monta, hogy természetes.
2012. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!