Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyám...

Hogyan szoktassam le a kutyám a kaja kisajátításáról?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Miért, neked is kell kutyakaja?
2012. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy felállítod a helyes sorrendet. Hidd el, ha elfoglalod a vezér szerepét és kialakítod a megfelelő távolságot a sorrendben közted és a kutya között, eltűnik minden ilyen probléma.
2012. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 kutyám van és a kölyök mindig morog az idõsebbre
2012. márc. 2. 17:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma fésültem Szofit(kölyök) és adtam tápot a másiknak és a kiw asztalról morgott a másikra.
2012. márc. 2. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerű, a kicsi a dominánsabb és próbálja az akaratát érvényesíteni a másikon. Ők már tudják, csak te nem.

Azért morgott a másikra, mert "Nehogy enni merjél belőle!". Ugyanis a falkában mindig a dominánsabb eszik előszőr. Megpróbálhatod rendre utasítani, csak vigyázz nehogy rád irányítsa haragját és megharapjon. Kettes számú megoldás, hogy úgy igazítod az etetésüket, hogy egyszerre kapjanak enni (Természetesen a kicsi kapjon elsőként).

2012. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyszerre szoktak de megpróbálom köszi mindenki! :)
2012. márc. 2. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Szólj rá, ha morog. Ne engedd, hogy agresszív legyen a ásikkal. Igenis tanuljanak meg csendben egymás mellett enni.
2012. márc. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hiába szólok rá nem halgat :( kipróbáltam hogy elôszôr a licsinek adpm de elmentek a kajától aztán a màsik visszament enni ,odarohant a kicsi és elkedett morogni rászóltam de nem halgatott :(
2012. márc. 3. 17:57
 9/10 A kérdező kommentje:
*kicsinek
2012. márc. 3. 17:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor tiltsd meg a morgást úgy, hogy hasson. Tanuld meg kezelni a kutyát. Úgyis muszáj lesz, az etetések remek alkalmat kínálnak a próbálkozásra.
2012. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!