Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért érzi magát a kutyám...

Miért érzi magát a kutyám kisebbrendűnek?

Figyelt kérdés

Szóval:a kutyám minden egyes kutyával mikor találkozunk,és ha már csak messziről meglátja,lefekszik.Az mondták nekem, hogy ez a megalázkodás jele...Erre pár napja elkezdte ezt csinálni az emberekkel is...Jön szembe egy ember és a kutyám lefekszik,és nem tudom odébb ráncigálni,mert fekve a földön húznám..:S mit csináljak vele hogy újra a régi legyen?

U.I a barátai egytől egyik elköltöztek,és azóta még depis is...:(( ( december óta elköltözött az a barátja is akivel minden este sétáltunk,és együtt nöttek fel, és azok is akikkel szombatonként játszott mamánál..)



2012. márc. 6. 17:19
 1/1 compactegon ***** válasza:

enyém tüzelés előtt (és közben az elején) csinálta ezt.)

a "depizés" pedig szinte kizárt kutyáknál (legalábbis hosszú távon), szerintem inkább miattad csinálja. aggódsz és határozatlan vagy, és ezt megérzi rajtad.

2012. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!