Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kiskutyám baja ha...

Mi lehet a kiskutyám baja ha nincs étvágya?

Figyelt kérdés
3 hónapos kiskutya nemrég került ide arra gondoltam még az elején hogy fél vagy még meg kell szokja a helyet pár napja van még csak itt de akkor is aggódom... alig eszik és nagytestű kutya lesz meg már van is ilyen kutyánk nem akármilyen étvággyal... próbálok vele minél többet foglalkozni ha még idegen lenne neki a hely de nem hiszem hogy ez a baj..
2012. márc. 6. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
oltásai megvannak?
2012. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kedve milyen? Ha jókedvű, játszik, akkor nem kell feltétlenül betegségre gondolni, viszont ha bágyadt, akkor vigyétek sürgősen állatorvoshoz. Valószínű az új hely miatt van és pár nap múlva elkezd enni rendesen.
2012. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megvannak az oltásai.. hát én is ebben reménykedek amúgy kicsit bágyadt nem játszik annyit mint a többi de azért szokott.. nem tudom.. féltem.. : (
2012. márc. 6. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
A féltéssel semmire se megy, vidd állatorvoshoz.
2012. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
-.- köszönöm...
2012. márc. 7. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!