Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat ha sétáltatom...

A kutyámat ha sétáltatom akkor állandóan fulladozik mert rohanni akar, hogy lehet erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Tehát hogy mellettem, az én tempómban menjen?

2012. márc. 6. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Veszel neki HÁMOT vagy megfullad.

De gondolom csak leáll valamikor mert rájön hogy nem jó neki

2012. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem fullad meg mert néha visszajön, de jobb lenne ha az én tempómban menne. Ha veszek neki hámot ugyanúgy fut. Szeretnék normál tempóban menni és akkor nem is fulladozik.
2012. márc. 6. 18:53
 3/8 anonim válasza:
Én is probáltam de sehogysem tudtam.Probáltam hámmal de zavarta és úgyanúgy ment mint eddig.
2012. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezd húzni, akkor egy határozott hátraracot vágsz hirtelen. Talán még kicsit meg is húzhatod miközben fordulsz. Majd ha arra is húz, ismét hátra arc. Ha ezt folyamatosan csinálod kitartóan, akkor egy idő után belátja hogy jobb a te tempódban haladni, mint hogy folyton megfordultok:).
2012. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj

*Hátraarc

Amúgy hámot nem érdemes neki venni, mert abban jobban húz. Hiszen akkor az egész testével neki tud lendülni, így meg csak a nyakával.

2012. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja meg ezzel kapcsolatban lenne még 1 kérdésem. Amikor leveszem róla a pórázt, vagy csak becsukom az ajtót, vagy a kaja miatt, állandóan morog a lábára meg a farkára. Mivel szoktathatnám le erről?:/
2012. márc. 7. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:

A lábára? Huh ez elég furcsa.

Szerintem próbálj meg rászólni amikor ezt csinálja. Ha újra elkezdi akkor megint szólj rá. Persze ne azt mond hogy: hagyd abba. Hanem egy határozott NEM!-et.

Lehet beválik, ilyennel még nem találkoztam. Remélem tudtam segíteni.

2012. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megpróbálom...előre is köszi:) ja meg mindenkinek;)
2012. márc. 7. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!