Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legális ez? (rövid)

Legális ez? (rövid)

Figyelt kérdés

SOS örökbefogadás!!!


Gazdikat keresünk a takarmányozástani tanszék 8 kísérleti, beagle fajtájú, kutyájának.

Felszámolják a labort a Rottenbiller utcában, és ha nem találunk nekik örökbefogadókat két

héten belül, átkerülnek Debrecenbe egy sebészeti laborba.

A kutyák nagyon kedvesek, szeretik a gyerekeket, szuperül kijönnek más kutyákkal. 6-7

évesek, 10 kg körüliek, 7 fiú és 1 lány. Nincsenek nagy igényeik, hisz eddig 2 négyzetméteres

ketrecekben éltek egy pincehelyiségben, heti egyszeri sétával.


Segítsetek megmenteni őket! 2012. Március 19-ig van időnk!

Ha bárki, akár ideiglenesen is be tudna fogadni kutyust, kérem keressen minket:


most olvastam facebookon. hogy tehetik meg ezt ennyi kutyával???


2012. márc. 6. 19:25
1 2
 11/14 Akiteki ***** válasza:
Ahogy írtam: erre szakosodott telepeken szaporítják őket.
2012. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
miért nem embereken tesztelik? nincs joguk az embereknek az állatok felett rendelkezni. vannak emberek akik másra úgysem lennének jók
2012. márc. 7. 20:59
 13/14 anonim ***** válasza:

Komoly a kérdésed?

Ugyan miként tesztelhetnének embereken kutyának való ételt?

Ugyan miként tesztelhetnének kutyának való kullancsriasztót?

És lehetne sorolni.

2012. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert? Ebben a takarmányozási tanszékes dologban részt vett kutyákon bolhaírtót teszteltek?!?! Németben egyszer hallottam egy olyan munkáról, ahol heti 1000 eurót ad a labor, ha tesztelhet rajtad, és vannak rá jelentkezők bőven!
2012. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!