Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsláról tapasztalatok?

Magyar vizsláról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg panelban lakóktól érdekelne,de minden választ szívesen fogadok!

Köszönöm előre!

(jah és elolvastam a kutya-táras leírást,köszi)


2012. márc. 6. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a természetét nem kell nagyon magyarázni, nagyon kedves kutya. Ha eleget mozgatod nyugodtan fog viselkedni a lakásban.
2012. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
csak annyit tudok hogy nagy a mozgás igénye és hogy hajlamos, a láb betegségekre (itt gondolok a lábában az izomra a csontba :))
2012. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes kutya okos és könnyen kezelhető napi 2-3 óra sétával megelégszik és rendkívül egészséges fajta.
2012. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Társasházban lakom és van egy 13 hónapos magyar vizsla szukám. Olyan tenyésztőtől vettem, aki maga is társasházban lakik, mégis a kutyája rendszeresen vadászik. Tőle hoztam el 9 hetesen a kiskutyát. Nagyon értelmes, okos a vizsla, könnyen alkalmazkodik. Tudnod kell, hogy igazi "kanapékutya", a gazdit árnyékként követi mindenhova. Természetesen tudomásul veszi, ha a gazdi elmegy dolgozni, kb. 9 hónapos koráig tönkretett ezt-azt otthon, de nem volt annyira vészes. Az enyém lakásban teljesen nyugis, jön-megy sétálgat, tiszteletben tartja a szabályokat. Minden nap - eltekintve az egészségügyi sétáktól - másfél órát fut. A futás alatt eszevesztett rohanást értek. Ezt labdázással, vagy a közelünkben lévő mezőn a vizslabarátok társaságában fácánok keresgéltetésével érem el (Budapesten lakunk).

Bármit mondanak majd itt, tapasztalatból mondom, hogy ha tiszta szívedből szeretnél ilyen fajta kutyát, és megadod neki a napi mozgást (télen-nyáron!), akkor semmi baja nincs a lakással. Sőt! Esténként teljes testfelületével a gazdikon fekszik és nagyon boldog.


Ha kiváncsi vagy még valamire, írj nyugodtan privát üzenetet.


Remélem segítettem.

2012. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha magyar vizsla akkor:

-Imádni való

-okos, értelmes

-jól alkalmazkodó

- szeretetre éhes, de meg is hálálja

és mindegyik igazi egyéniség.

Ja és nem kutya VIZSLA:D

2012. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akiket én ismertem,azok közül az egyik ritka agresszív harapós,emberekkel kutyákkal szemben.ők is társas házban laktak.egyébként okos volt.

a másik pedig egy igazi szófogadatlan,hiperaktív kutya volt

ezek után nekem nem kéne magyar vizsla

2012. márc. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A lakásban nagyon jól viselkedik.

Imát játszani, mozogni.

Nem egy nagy házőrzö és macsát se kerget. De nagyon cuki, imádnivaló és vicces. :) én imádom a vizslánkat!!!

2012. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!