Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudod fogalmazni valahogy...

Megtudod fogalmazni valahogy a kutyáddal való legelső találkozást? Azt az érzést amikor hazahoztad őt és a gyomrod egyszerűen ugrált?

Figyelt kérdés

Amikor mi hazahoztuk a mindössze 8 hetes havanese kutyusunkat akkor nem tudtam aludni se enni.

Olyan csodálatos érzés ez mintha egy varázspálca ütött volna meg valamilyen boldogsággal! Nem tudom elmondani egyszerűen olyan jó <3


2012. márc. 8. 15:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

óóó már magánnyomozásba kezdtem, és valami kutyamittoménmi elnöke hosszú levelezés után megadta a címét egy magyarországi kennelnek.

kicsit kamuznom kellett, mintha munkakutyát keresnék komoly célokra...

szóval van kennel:)


és a magyar rendőrségen is minimum 3 van, én annyival személyesen találkoztam a kiképzőközpontban.


meg naná, hogy már a szaporítók is beindultak, csomó expresszes hirdetésben van "holland juhász":(


és nem mellékes, hogy Manó csípőtöréssel került be a menhelyre, úgy volt, hogy béna lesz a hátsó lábaira, de isteni szerencsével teljesen felépült... állítólag már gazdánál volt, csak ráhajtottak kocsival... (nyilván nem át, "csak" elütötték)


Szóval nagy a titkolózás, sok a rejtély...:D


nekem így is szép, úgy is szép, csak egyszerűbb azt mondanom, hogy holland, mint azt, hogy magyar agár - német juhász keverék...:)


pláne, hogy viselkedésre is holland...


Hát, igazából csak azért érdekelne, hogy kideríthessem a menhelyre kerülésének pontos körülményeit...

és a holland kicsit konkrétabb nyom lenne, mint a keverék...

2012. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Jááááj ez a kutyus nagyon édes!:D:D:D

Gratulálok a kiképzéséhez!:)

2012. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Szilvi & Argos ***** válasza:

Bonyolult ügy :)

Hát itthon rendes kennel tuti nincs, bennfentestől tudom...végül is mindegy :D


Kérdező: Nagyon ügyes és szép kutyusod van!

2012. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Egy-két kép kiskutyám fejlődéséről:2 hónaposan 6.5kg-tól, 4 hónaposan 19 kg-ig. [link]
2012. márc. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Az előbb lemaradt

2012. márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) És az a kutyus akit linkeltél kedves utolsó igazán édes :)
2012. márc. 9. 09:41
 27/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm a nevében
2012. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, itt a kép:

[link]

[link] ...itt ivartalanítás után volt, ezért kopasz a pocója, most már szőrmók ott is.:)

2012. márc. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!