Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nem normális! Valaki...

Kutyám nem normális! Valaki segítsen?

Figyelt kérdés
8 hónapos pitbullról van szó ma éppen arra jöttem haza hogy kirágta magát az ajtón mellesleg beszorult az ajtó és a rács közé... nem normális ha egyedül kell itthon lennie... tudom szeparációs stressz de nem tudom mit csináljak vele! Azt sem tudom hogy hozzam rendbe az főleg hogy ablak is van rajta és azon ment ki de úgy hogy lebontotta a felét... most így hogy hagyjam itthon? Bármikor kijöhet... mit csináljak vele????

2012. márc. 9. 09:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ma is elvittem 4 órára futkosni azt hittem az elég neki mert már kullogott, de nem amit tegnap csináltam az ablak helyére felfúrtunk polcot most legyen röhejes de nekem alig van pénzem elkezdte rágni az ajtó oldalát is bontogatta, hazajöttem azóta meg nem simogattam a helyén alszik most.. amúgy sétánál visszajön ha szólok neki, addig nem eszik amíg én azt nem mondom a jutalma vagy simogatás vagy jutalom falat, ma is volt 1 kis incidensünk nekiment egy kisebb kutya megmorogta rászóltam, hogy nem akkor otthagyta, jól neveltnek jól nevelt ha vele vagyok, ha elmegyek itthonról jön a világ vége... szóval hiába mozgatom le nem érek vele semmit :(((
2012. márc. 10. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!