Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek bele a normális...

Hogyan kezdjek bele a normális étkezésbe? 4napja kezdődött. Valaki segítsen mert nem fogom bírni, és légyszi komoly válaszokat ne azt, hogy milyen hülye vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval, elkezdtem fogyókúrázni másfél hete.Az utolsó négy napja nem tudom mi van velem, eszem ami a diéta szerint van és éhes leszek ,ilyenkor rám tőr egy falási roham,majd az összes étel amit elfogyasztottam ki jön belőlem:( és nem tudok mit tenni.. egy nap kb.2× fordul elő...

De az edzés ez mellett is megy..

5-6 kiló felesleg van rajtam,és kicsit hajtom magam, de ez már tudom,hogy nem egészséges.. nem is tudom,hogyan alakult ki:S nem szeretnék beteg lenni..

Valaki segítsen hogyan kezdjem el újra a normális étkezést falási rohamok nélkül..

Előre is köszi!


2011. máj. 30. 22:02
 1/3 Krisz85 ***** válasza:

Szia!


Azért ennél kicsit részletesebben: kor, nem magasság, testsúly, testzsír %, edzés, mikor, mennyit, mit, kaja, hányszor, mit hogyan, és akkor tudunk érdemlegeset is mondani, az hogy fogyókúra tág fogalom, lehet bár dolgot csinálsz csak rosszul a kajálással, de lehet hogy alapjaiban nem jó a diétád. Bár ha alapjaiban jó lenne, akkor nem kérdeznél itt, tehát valami gond biztos van, pláne, hogy falási roham jön rád. várom a választ.

2011. máj. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami nem jó a diétádban, kül. nem lennének rohamaid. Szerintem a "mindenből kevesebbet több mozgással" - elvet kövesd, mert úgy megvan a ch, fehérje, vitamin, és nem lesz hiányérzeted.


Ha érzed, rád tör a zabálhatnék, ohne tárca menj el otthonról mondjuk sétálni). A lényeg, h ne légy hűtőközelben, és pénzt se vigyél, mert úgy kaját sem tudsz venni. És próbáld meg, h csak annyi kaját tartasz otthon egy napra, amennyit tuti megeszel - a többit mondjuk fagyaszd le, úgy falásroham esetén sem tudsz bekajálni.


De én elsősorban a diétát vizsgálnám meg, mert tuti az a ludas.


Már előttem is kérték, a diétás menüd leírnád? Úgy valszeg többet tudunk segíteni.

2011. máj. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,

16L,165cm 60kg, napi 1× vagy 2× fél óra edzés(súlyzózás , guggolások, ilyesmik., általában Tatarek Rezső tornáját..

Viszont minél gyorsabban szerettem/szeretnék pár kilótól megszabadulni és ezt a diétát vállaltam be:

[link]


És ott van lennt a kúra menüsora..

2011. máj. 31. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!