Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen zöldségeket és gyümölcs...

Milyen zöldségeket és gyümölcsöket ehet a kutya?

Figyelt kérdés
Szeretnènk nekik kissè vega sütit sütni.köszi

2012. márc. 10. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Múltkor föztem, és leesett 2 gerezd megpucolt fokhagyma. A tacsim olyan élvezettel ette, hogy csak lestem. Nem vettem el töle, és nem lett semmi baja.
2012. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Senki nem hazudik.Ha nem hiszed kérdezd meg az állatorvosod. Amit az interneten olvasol az nem feltétlenül igaz. Írják ott azt is, hogy leszálltak a reptoidok. olyan oldalon keress ami állatorvosi oldal.
2012. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Gabi86 ***** válasza:
Az én kutyáim is esznek cseresznyét a fáról,ugrálnak fel érte,6-8 évesek és még mindig élnek.Meg szőlőt is esznek azt is maguk szedik le.úgyhogy szerintem nem mérgezőek.sőt az almát is szeretik.Könnyebb lesz az emésztésük,max talán a szelek fogják bántani őket.sőt gombát krumplit meg ilyeneket és még ezektől sem lett semmi bajuk,pedig állítólag a krumpli nem jó nekik,de imádják a krumplis tésztámat amit főzök neki és fűszereket is rakok bele neki és abból sem volt baj,pedig arról is olvastam hogy állítólag nem jó neki.meg sem eszik aminek nincs íze.(főtt étel)Ha biztos akarsz benne lenni kérdezd az állatorvost.
2012. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!