Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megnyírtam a kutyát. Olyan...

Tetris kérdése:

Megnyírtam a kutyát. Olyan lett, mint egy dagadt pocok. Most mit csináljak? Ki kéne mennünk sétálni egyet, de olyan ciki, ahogy kinéz.

Figyelt kérdés

Öreg kutya már, és nem akartam a szőrét cibálni,a fésülést is utálja nagyon, ezért inkább megnyírtam. De most valahogy nagyon elnéztem a vágást, mert rettenetes lett szegény. Annyia röhejes ahogy kinéz, annyira sajnálom szegénykét. Olyan, mintha vádlóan nézne, hogy mit műveltem vele.

A macska meg mintha gunyorosan méregetné őt. Vagy megnyírjam a macskát is?

Máskor mindig olyan kis aranyos szokott lenni a kutya nyírás után, de most nagyon mellétrafáltam.

Olyam lelkiismeret furdalásom van, amiért ilyen röhejes lett szegénykém.

Mondjatok már valami vígasztalót légyszi!



2012. márc. 11. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a kutyát nem érdekli, hogy hogy néz ki. Igazíts még rajta, vidd el sétálni. Ha meg valaki kiröhögi, akkor sincs semmi.
2012. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fel tudsz róla rakni egy képet? Akkor igazíts még rajta ott ahol hosszú lett és nyírd szabályosan egyhosszúra mindenhol.

Amúgy csak az ciki amit te annak gondolsz! Biztosan aranyos lehet :)

2012. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rakj fel képet, hadd röhögjünk! :DDDDDDDD

Érdemesebb lenne kozmetikussal nyíratni egyébként.

2012. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elővettem az ollót, meg a fésüt. Erre azonnal eltúnt a kuckójában, sehogy se lehet előcsalogatni onnan. Megpróbálom lefotózni. Kis türelem!
2012. márc. 11. 11:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ha tudsz akkor igazíts rajta még! képet tudnál feltenni? mert akkor tudok segíteni hogy hol kéne levágni még.
2012. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jajj nehogy már egy kutya kifogjon rajtad. Vegyél elő egy tál kaját, és rakd le, úgyse tud neki ellenállni! :) Amúgy azt akartam írni, hogy fogd meg és húzd elő, de az elég durva lett volna, bár én azt szoktam az enyémmel. Nem is bújik már el! Szóval képet! :)
2012. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el kutyakozmetikushoz, ő majd megigazítja a szőrét. Egyébként nyugodj meg, a kutyát baromira nem érdekli, hogy hogy néz ki.
2012. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha bárki kérdezi, mondd, hogy műtötték, azért ilyen ;)
2012. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát mit csinálj: vidd a kutyát sétálni.

Most nehogy már emiatt ne menjetek...


A szőre meg majd megnő.

(Legközelebb meg inkább vidd kozmetikushoz, és a probléma meg van oldva...)

2012. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyírd meg magad is és menjetek sétálni.

Akkor majd nem tudod,hogy a kutyán nevetnek vagy rajtad...így nem lesz ciki!

Ja igen a macskát is nyírd meg mert gúnyosan méregeti a munkád gyümölcsét!Így mindenki boldog lesz!

2012. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!