Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok ajánlani? Kis...

Mit tudtok ajánlani? Kis termetü kutyát szeretnék venni!

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérnénk még infokat :)

Lakásba? Van kert? Ölebet szeretnél, vagy valami sportosabbat? Járná vele agilityzni, túrázni? Mennyi időt tudsz napi szinten rászánni (szőr ápolás pl.)?

2009. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez több dologtól is függ mint ahogyan azt az első válaszoló írta.De azért mondok pár példát.A törpe uszkár jó választás,ha első kutyás,sportosabbat akarsz.Az uszkár okos és sportos.Nagyon ragaszkodik a gazdijához.Ha írsz több infót akkor lehet bölcsebbek leszünk.
2009. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lakásban szeretném tartani,de van kert is.

Van egy 6hónapos babám is ezért szeretnék csak kistermetü kutyát.Hosszú szörüt nem szeretnék!

2009. jún. 10. 16:19
 4/12 anonim ***** válasza:
kis tacsi aranyos és ha babád van akkor nagyon fog rá vigyázni.még esetleg a pincsi akit lehetne lakásban tartani.
2009. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk törpepincser (elég nagy a mozgásigénye, de gondolom a babával is sétáltok). Rövid a szöre, azzal nincs sok gond. Tanulékony, bátor, okos, kiváló jelzőkutya :) de persze nem öleb.
2009. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Cocker Spániel.Kis termetű, de roppant okos és ragaszkodó kutya. Lehet bent is kint is tartani.
2009. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
hát én sztem meg egy kistesű kutya nem való gyerek mellé mert elég agreszivak,és ha nő az a gyerek nem fogja eltűrni hogyha nyúzni fogja!!! nem azért irom mert nem szeretem a kistesű kutyákat de ez így van, hamarabb odakap mint egy nagyobb!!!
2009. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem az előzővel. Ráadásul sok kistestű, divatos fajta túltenyésztett (pl cocker spániel, westi, yorki, "törpe" tacskók) így ha nem jól választod meg a tenyésztőt (v nem is tenyésztőt választol:() elég nagy rá az esély h kifogj egy rossz idegzetű kutyát.

És tényleg általában a kistestűek kevésbbé tolerálják a gyerek "nyúzástát".

De az is átgondolandó, h egy egy éves gyerek mellett mennyi idő jut egy kölyök megfelelő felnevelésére - de ezt csak te tudod megítélni.

Ha mindenképp kis testű kutyára esne a választás nálam mondjuk a törpe schnautzer lenne a nyerő v egy parson v jack russel:) De ez sok mindentől függ.

A lényeg nagyon körültekintően kell megválasztani mind a fajtát, mind a tenyésztőt.

2009. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A havanise elég nyugodt kutya.Igazából szerintem is jobb a nagytestű nem annyira túltenyéztett.
2009. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
az a helyzet nekem is van egy 3 éves kisfiam és egy havanesem. De tény és való hogy hullik a szőre. Takarítani kell utána. De minden kutya vedlik, szóval nincs olyan kutya amelyik ne hullajtaná a szőrét. De szerintem a te babád még elég kicsi várj vele.
2009. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!