Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog gazdik! Van...

Sweet18 kérdése:

Francia bulldog gazdik! Van egy 4 hónapos bulldogom.6 napja észrevettem h korpásodik a szőre leginkább a fején, aztán pár nappal rá észrevettem h nagyon száraz a bőre aztán meg csomógban jön ki a szőre. Mitől lehet ez és mit csináljak h ne legyen ez?

Figyelt kérdés
Amikor idekerült hozzám 1 hónapos sem volt még nagyon baby volt hamar elválasztották a szüleitől őt. Hiába etettem a kutyus nem nőtt vettem neki anyatej pótló tejport azóta megindult a növésben. Imádom őt. Szép napot mindenkinek!
2012. márc. 11. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
mutasdmeg a dokinak,valamilyen allergia vagy gomba
2012. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyen kis apró dudorok nem jönnek a fejénél ahol kihullik a szőr?
2012. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp állatorvos. Így látatlanban elmondás alapján súlyosnak tűnik. Valamilyen bőrbetegség lehet, menjetek orvoshoz minnél előbb!!
2012. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Haribo0513 válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, vidd gyorsan állatorvoshoz, mert lehet, hogy valmilyen ételallergiája van, ami okozhat ekcémás bőrkiütést, korpásodást és végül szőrkihullást. Lehet viszont, hogy a baj kívülről keresendő: egy atkás fertőzés, ami nem a Te hibád, érintkezhetett egy ugyanilyen atkás fertőzésben szenvedő másik kutyussal. Mégegyszer: gyorsan állatorvos, az egész vizsgálat - ha vért is vesz a doki -, maximum 10 perc és már meg is van a kezelhetősége. :)
2012. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!