Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor hagyja végre abba?

Mikor hagyja végre abba?

Figyelt kérdés
1 hete van nálam a kutyusom. Napközben semmi baja,elvan a nagyobbik kutyával. Este esznek,utána becsukom őket a kenneljükbe. És ekkor kezdődik a rémálom... Reggelig szinte folyamatosan vonyít. Nem tudom miért :(
2012. márc. 11. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert nincs kedve magányosan ücsörögni reggelig.
2012. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem magányos, ketten vannak,előtte nagy séta,játék, el kéne,hogy fáradjon.
2012. márc. 11. 22:38
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha vonyít NE menj ki hozzá, NE foglalkozz vele és rá fog jönni, hogy hiába csinálja! Ha kimész hozzá akkor mindig vonyítani fog, mert tudni fogja, hogy akkor odamész hozzá! Ne foglalkozz vele pár nap és abbahagyja! Még lehet, hogy keresi az anyját, ha kiskutya!
2012. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem mentem ki egyszer sem. Igen,kölyök, de eddig egyiknél sem tartott ez ilyen sokáig.
2012. márc. 11. 23:00
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Hú, én iszonyúan sajnálnám.
2012. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
elvileg egy jó idegzetű kölyök egy éjszakát se vonyít....milyen fajta?és honnan van?
2012. márc. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Berni pásztor,és tenyésztőtől.
2012. márc. 12. 07:12
 8/17 anonim ***** válasza:

te vagy a harmadik aki berni kölyök folyamatos sírása miatt ír, vagy te ugyanaz vagy mint amásik 2 kérdező?

HA te más vagy akkor baj van a berni kölykökkel...

2012. márc. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy kölyöknek a családjával van a helye, és ezt ő is tudja, ennyi. Oké, hogy nincs egyedül, de akkor sem szeret elzárva lenni a falkájától, mivel még kölyök, és ez neki baromira nem természetes. Oké, hogy ott van vele a másik kutya, de ez a szemében csak annyi, hogy ketten vannak elzárva a falkától.
2012. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Komolyan azért vagyok lepontozva, mert sajnálnám? :)

Ezek szerint én egy rossz ember vagyok.

2012. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!