Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, hogy békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, hogy békén hagyja őket végre a csaj?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki évek óta együtt van egy férfivel. Már együtt is élnek, együtt vettek lakást, közösen fizetik a kölcsönt, gyereket akarnak, szóval komoly a dolog. (30-asok vagyunk.) Tavaly volt egy pár hetes különválásuk, amit végül rendeztek egymás közt, most boldogok ..lennének, ha nem lenne az a bizonyos nőszemély. Amíg szakítottak, a pasi összejött egy másik nővel, akivel aztán annak rendje-módja szerint szakított is. De a csaj azóta nem képes leszállni róla. Van pár közös fotójuk, az van fent az iwiwen is, ahol épp ölelik egymást. Mindenkinek azt híreszteli, hogy ők együtt vannak, folyton hívogatja telefonon, direkt olyan sms-eket küld, hogy a barátnőm félreérthesse (pl. jó volt veled tegnap éjjel - miközben a srác otthon volt a bnőmmel), személyesen a nyakukra járkál. Meg is mondta, mindezt azért, hogy visszakapja a srácot. Ez megy már fél éve. Alapvetően nem is érdekelné őket a dolog, ha nem kellett volna már lecserélni a telefonszámukat (amit azóta újra kiderített), munkahelyet váltottak, és bnőm minden ismerőse azzal kezdi, hogy "jaj de sajnállak, szar lehet, hogy kidobtak, stb....". Próbáltak már sok mindent, de a csaj teljesen idióta (már bocs a kifejezésért), nem bírja (nem akarja) felfogni, hogy vége. A barátnőm egy nagyon rendes, kedves nő, nem érdemli meg (bár ezt szerintem más sem), hogy egy ilyen dög tönkretegye, ráadásul szeretik egymást a sráccal, és érthetően utálják, hogy emiatt rosszul kell magukat érezni (Fél éve napi rendszerességgel!). Szeretnék nekik segíteni, de csak azt tudom, én mit tennék a helyükben (megtépném a tyúkot), de ők nem ilyenek. Van valami ötletetek, hogy mit tehetnének, hogy végre nyugton hagyja őket a csaj?
2009. márc. 31. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is azt tenném amit te! Megtépném a tyúkot!! Más megoldást nemigazán tudok tanácsolni erre a problémára,mert úgy látszik a szép szóból nem ért ez a dög...
2009. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Javasolnám, hogy gyűjtsenek bizonyítékokat, hogy zaklatásért fel tudják jelenteni. Őt is meg kellene fenyegetni a feljelentéssel, sokan már a rendőrség említésére is abbahagyják.
2009. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hülye kérdés, de nem véletlenül S.I. a hölgy monogramja? Csak mert a mi kapcsolatunkban is egy kedves kis hölgy az elején teljesen tönkre akarta tenni, akinek ez volt a monogramja, rólunk leszállt, dehát a vér nem válik vízzé lehet ő az! :) na viccet félretéve, ez komolyabb dolog, de nagy a hasonlóság a mi helyzetünkkel! Csak nálunk az volt a baj, hogy azzal a hölggyel inkább alkalmi partner volt a párom még előttem! De a lényegen nem változtat, zaklatott, írogatott, kitalált mindent! De ő szerencsére befejezte! Viszont ez a nőszemély sem normális! Az előttem szóló tanácsát pártolom, mert az ilyen nemnormális állatokat szép szóval nem lehet leállítani!
2009. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A "hölgy" monogramja Cs. A.

Arra gondoltam, hogy leírom (egyelőre ide) hogy ki ő, név nélkül. Hátha valaki ráismer és beolvas neki, ő meg csak néz majd, mert nem tudja kihez kötni. Tudom, elég gyenge próbálkozás, de legalább megnyugszik egy időre bennem a kisördög.

Szóval: Dunaújvárosi, a Sanremo-ban dolgozik. Hosszú sötétbarna haja van, kék szeme.

Hajrá!!!!!!!!!

2009. márc. 31. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem ismerem, pedig elküldeném a ***-ba!
2009. ápr. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!